تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 20:30

کد مطلب: 49581 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تهیه بانک اطلاعات نیازمندان شمال تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر اداره فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران از تهیه بانک اطلاعات نیازمندان شمال تهران خبر داد.

مازندشورا:شهرام پاشایی پیش از ظهر چهارشنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از ۹۰۰ نفر از نیازمندان شمال تهران از طریق مدیران و شورایاران محلی، مراکز بهزیستی، افراد خیر و... توسط خانه های جهاد و ایثار محلات ۲۷ گانه شهرداری منطقه یک تهران شناسایی و در بانک اطلاعاتی به ثبت رسیده اند.

وی گفت: در این بانک اطلاعاتی سعی شده خدمات مورد نیاز این افراد از جمله پرداخت کمک هزینه تحصیلی، سبد کالا، مخارج درمانی ، معاینات رایگان پزشکی ، کارآفرینی و اشتغال زایی ، آموزش و... به آنها ارائه شود.

پاشایی سواد آموزی به اتباع خارجی و کمک درسی به فرزندان آنها را از جمله اقدامات خانه های جهاد و ایثار دانست و گفت : در حدود یک هزار نفر از کارگران ساختمانی، سرایداران و... در محلات شمال تهران شناسایی و با مشارکت مردمی اقدام به آموزش آنها شد.

این مقام مسئول افزود : خانه های جهاد و ایثار از جمله خانه های سه گانه فرهنگی در سراهای محلات و که دارای ۵ کانون سفیران کار و تلاش ، ولی نعمتان، نذر فرهنگی ، پیام آوران دوستی و ایثارگران هستند که اقداماتی چون شناسایی نیازمندان در سطح محلات، شناسایی سازمانهای مردمی و افراد فعال در حوزه امور خیرخواهانه، تولید بانک اطلاعاتی و بسترهای حمایتی و توانمند سازی در حوزه های درمان، اشتغال، مسکن، ازدواج و ارزاق، برگزاری بازارچه های خیریه و ...را انجام می دهند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شناسایی #محلات #تهران #افراد #نیازمندان #اطلاعاتی #ایثار #فرهنگی #مردمی #اشتغال #پاشایی #آموزش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تهیه بانک اطلاعات نیازمندان شمال تهران

*

*


X https://sport45.site/