مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4959 -تاریخ انتشار : یکشنبه 10 مرداد 1395 -ساعت : 12:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:

اجرای طرح حمایت از مدارس در 55محله محروم پایتخت

مازندشورا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اجرای طرح حمایت از مدارس با اولویت محلات محروم در سال 95 خبر داد و گفت: این طرح جهادی در 55 محله محروم پایتخت برای سال تحصیلی جدید اجرا می شود.

مازندشورا:

بلدیه|مجتبی عبداللهی  در این باره افزود: امسال نیز رسیدگی به مدارس در زمینه های مختلف تجهیزی، عمرانی، زیباسازی و اجتماعی انجام می شود.وی با اشاره به رویکرد شهرداری تهران در زمینه رسیدگی به محرومین اعلام کرد: امسال 55محله نیازمند در سطح پایتخت مشخص شده که باید در اولویت قرار گیرند. بنا داریم با رسیدگی های ویژه به این مدارس در سال تحصیلی جدید، شرایط مناسبی را برای دانش آموزان فراهم آوریم.
عبداللهی با تاکید بر لزوم اجرای طرح جهادی، از معاونین اجتماعی مناطق خواست امسال نسبت به شناسایی مدارس دو محله محروم هر منطقه و در اولویت قرار دادن رسیدگی به آن اهتمام ورزند.
وی تشکیل ستاد اجرایی به ریاست معاون اجتماعی منطقه، شناسایی و انتخاب مدارس محلات محروم با هماهنگی آموزش و پرورش، بررسی و نیازسنجی شرایط و امکانات مدارس، تنظیم و ابلاغ شیوه نامه اجرایی، تدوین برنامه زمان بندی شده عملیاتی برای مدارس منتخب با اولویت اقدامات تجهیزی و عمرانی را از جمله وظایف مناطق 22 گانه در اجرای حمایت از مدارس محروم شهر تهران برشمرد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه مشترک بین آموزش و پرورش و شهرداری تهران بنا شده در مدارس حضور و مشارکت بیشتری داشته باشیم که طرح هایی چون بازباران، استقبال از مهر و مدارس هیات امنایی در این راستا اجرا می شود.

وی در پایان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل حمایت از مدارس در سال 95 تصریح کرد: هزینه کرد در مدارس با هماهنگی مدارس و شورایاران انجام می شود و امسال به 55 محله نیازمند توجه ویژه در حوزه اقدامات ویژه فوریتی و ضروری در محلات خواهیم داشت.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدارس - اجتماعی - تهران - رسیدگی - محروم - امسال - شهرداری - اولویت - معاون - اجرای - حمایت - محلات - شناسایی - اجرایی - منطقه - پرورش - اقدامات - ابلاغ - مناطق - آموزش - هماهنگی - تجهیزی - پایتخت - 55محله - فرهنگی - عبداللهی - زمینه - نیازمند - اشاره - عمرانی - شرایط -

نظر شما در مورد : اجرای طرح حمایت از مدارس در 55محله محروم پایتخت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها