تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 49591 چاپ به اشتراگ گذاشتن

سفراعضای کمیسیون عمران مجلس به آبادان

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای شهر آبادان از سفر اعضای کمیسیون مجلس به آبادان خبر داد.

مازندشورا:حسن کمری ضمن اشاره به دیدار خود به همراه شهردار آبادان با رئیس و اعضاء کمیسیون عمران مجلس و قائم مقام و مدیران کل سازمان همیاری شهرداری های کشور گفت: به همراه شهردار جلسات جداگانه ای با قائم مقام سازمان همیاری شهرداری ها و مدیران کل این سازمان داشتیم که در این جلسه مشکلات مبتلابه شهرداری و راه های پیشنهادی برای بهبود شرایط و جذب کمک های آن سازمان مطرح شد.

وی افزود: مساعدت های خوب و ارزشمندی در زمینه تسهیلات سرمایه گذاری و کمک های مالی برای خرید تجهیزات و ویرایش چارت سازمانی انجام شد.

کمری اظهار کرد: همچنین با شرکت در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره نیازهای عمرانی و زیرساختی شهر سخن گفتیم که مقرر شد تا در روزهای آینده رئیس و اعضای کمیسیون عمرانی مجلس به آبادان سفر کنند؛ امید می رود تا این سفر نتایج خوبی برای شهر در بر داشته باشد.

به گفته رئیس شورای شهر آبادان، دیدار با مشاوران رئیس بنیاد مستضعفان و تولیت آستان قدس رضوی و رایزنی برای انجام اقدامات مشترک فرهنگی با توجه به متبرک بودن شهر آبادان به نام شهر ثامن الائمه از دیگر برنامه های سفر رئیس شورا و شهردار آبادان به تهران بود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #آبادان #کمیسیون #شهرداری #شهردار #عمران #شورای #عمرانی #همیاری #دیدار #مدیران #همراه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : سفراعضای کمیسیون عمران مجلس به آبادان

*

*


X https://sport45.site/