کوروش یوسفی: تجلیل از معلمان توسط نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش قابل تحسین است

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:55

کد مطلب: 49610 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با تمجید از انجمن مردم نهاد اهالی قلم شمال؛

کوروش یوسفی: تجلیل از معلمان توسط نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش قابل تحسین است

اختصاصی مازندشورا: کوروش یوسفی ساداتی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری گفت: تجلیل از معلمان توسط نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش قابل تحسین است

اختصاصی مازندشورا: به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، یوسفی که در آیین تجلیل از فرهنگیان شهرستان ساری که چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 97 به همت انجمن مردم نهاد اهالی قلم شمال در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد به ایراد سخن می پرداخت، اظهار داشت: بعنوان یک معلم اولین بار است فضایی را تجربه می کنم که نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش از مقام معلم تجلیل می کند.

وی با بیان اینکه دست اندرکاران انجمن اهالی قلم شمال همگی معلم زیر سال هستند، افزود: این انجمن مردمی تنها 4 ماه است که شکل گرفته و برگزاری چنین برنامه با کیفیتی انصافاً جای تحسین دارد.

یوسفی با اشاره به فرموده حضرت امام علی (ع) مبنی بر اینکه احترام عالم احترام به پروردگار سبحان است، اذعان داشت: معلم در جامعه نقش هدایتگری را بر عهده دارد و رسیدن به کمال برای بشر توسط معلمان میسر می شود و به همین سبب است که معلمی را شغل انبیا خوانده اند.

وی با بیان اینکه معلمی را بزرگترین افتخار برای خود می داند، تصریح کرد: بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ معلمان و فرهنگیان در شورای اسلامی شهر ساری همواره در دو دوره حضورم در پارلمان شهری زبان این قشر فرهیخته بوده ام و ان شاا.. در ادامه هم به این وظیفه ام عمل خواهم نمود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ساری در پایان با اشاره به جمعیت 15 هزار نفری فرهنگیان در شهرستان های ساری و میاندورود خاطرنشان کرد: حضور این تعداد عظیم از معلمان عزیز برنامه ریزی های دقیق برای تجلیل از این عزیزان در هفته معلم را می طلبد که بحمد ا... در طول یک هفته اخیر مراسمات خوبی در راستای تکریم فرهنگیان در مرکز استان برگزار شده که جا دارد به متولیان امر خدا قوت بگویم.

گفتنی است، در آیین تجلیل از فرهنگیان شهرستان ساری احمد نقیب زاده جامعه شناس و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، بهاری و روزبهی نمایندگان اسبق مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، احمدی فولادی مدیرکل اسبق آموزش و پرورش مازندران، دیانی و محمدی روسای ادارات آموزش و پرورش نواحی یک و دو ساری نیز حضور داشتند.


برچسب ها : #کوروش یوسفی: تجلیل از معلمان توسط نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش قابل تحسین است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کوروش یوسفی: تجلیل از معلمان توسط نهادی خارج از بدنه آموزش و پرورش قابل تحسین است

*

*


X https://sport45.site/