5 طرح مسکن مددجویان در روستاهای محروم نکا به بهره‌برداری رسید

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 - ساعت : 17:22

کد مطلب: 49626 چاپ به اشتراگ گذاشتن

از محل اعتبارات امداد، بسیج سازندگی و خیران

5 طرح مسکن مددجویان در روستاهای محروم نکا به بهره‌برداری رسید

مازندشورا: 5طرح مسکن نکا در روستاهای للرد، لاکتراش، بندبنی و گلبستان نکا با اعتباری حدود 300 میلیون تومان از محل اعتبارات امداد، بسیج سازندگی و خیران به بهره‌برداری رسید و همچنین آغاز عملیات 3باب مسکن محرومان در روستاهای بالادست نکا آغاز شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، بعد از ظهر امروز پنج طرح مسکن نکا در روستاهای للرد، لاکتراش، بندبنی و گلبستان نکا با اعتباری حدود 300  میلیون تومان از محل اعتبارات امداد، بسیج سازندگی و خیران به بهره‌برداری رسید و همچنین آغاز عملیات سه باب مسکن محرومان در روستاهای بالادست نکا آغاز شد.

رضا نوروزی در حاشیه بهره‌برداری از پنج واحد مسکن در روستاهای بالادست نکا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اهداف متعالی توانمندسازی، یکی از وظایف مهم امداد است که با قوت در دست انجام است.

وی افزود: پنج باب مسکن محرومان با مشارکت بسیج سازندگی در روستاهای بالادست و محروم نکا امروز افتتاح و به بهره‌برداری رسید که توفیق خوبی برای امداد در راستای توجه به ایجاد سرپناه برای افراد تحت پوشش بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران بیان کرد: با تلاش‌های انجام شده، 300 پروژه در سال گذشته داشتیم که بیشتر آنها به بهره‌برداری رسید.

نوروزی گفت: از سال گذشته احداث 500 باب مسکن توسط کمیته امداد در دستور کار قرار گرفت که با تلاش‌های انجام شده و کمک خیران و حامیان طرح اکرام، 550 واحد کلنگ‌زنی شد و تلاش داریم تا نیمه اول امسال تحویل داده شود.

وی افزود: برای هر باب 10 تا 15 میلیون تومان اعتبارات بلاعوض است و در پروژه‌هایی که بسیج سازندگی کمک‌کار ما است؛ آورده فرد به شدت پایین می‌آید و بسیج سازندگی در بخش اعتبارات و کمک‌های مختلف دیگر، خدمات مناسبی را تاکنون انجام داده و همچنین در دست انجام دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) مازندران گفت: همه افراد و خیرخواهان برای کمک به نیازمندان می‌توانند کمک‌کار ما باشند و در این راستا می‌توانند کمک‌های خود را به امداد با مراجعه به این نهاد و یا پرداخت غیرحضوری ارائه کنند.

86002/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امداد #روستاهای #سازندگی #بهره‌برداری #اعتبارات #کمیته #بالادست #خیران #مازندران #خمینی #تلاش‌های #کمک‌کار #می‌توانند #کمک‌های #گذشته #مدیرکل #محرومان #همچنین #تومان #محروم #نوروزی #افراد #افزود #امروز

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 5 طرح مسکن مددجویان در روستاهای محروم نکا به بهره‌برداری رسید

*

*


X https://sport45.site/