عزم جدی دولت برای تکمیل پروژه‌های ناتمام ورزشی طی 2 سال آینده

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 49630 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر ورزش و جوانان خبر داد

عزم جدی دولت برای تکمیل پروژه‌های ناتمام ورزشی طی 2 سال آینده

مازندشورا: وزیر ورزش و جوانان گفت: می‌خواهیم طی 2سال آینده پروژه‌های نیمه تمام ورزشی که از 15 سال گذشته تاکنون به سرانجام نرسیدند را به پایان برسانیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، مسعود سلطانی‌فر عصر امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی سالن ورزشی چند منظوره محله پایین بازار این شهرستان، اظهار کرد: برای حضور در همایش مدیران کل ورزش و جوانان کشور به مازندران سفر داشتم و توانستم در این فرصت از چندین پروژه نیمه تمام استان با همراهی معاونان این وزارتخانه بازدید کرده و از کمبودهای آنها آشنا شوم.

وی افزود: وضعیت ورزش مازندران بسیار خوب است و با استفاده از منابع وزارت ورزش و جوانان و منابع مشترک از سوی استان می‌توان کمک زیادی به ورزش کرد.

وزیر ورزش و جوانان با اعلام اینکه می‌خواهیم طی دو سال آینده پروژه‌های نیمه تمام ورزشی که از 15 سال گذشته تاکنون به سرانجام نرسیدند را به پایان برسانیم، تصریح کرد: در برنامه داریم تا اماکن ورزشی نیمه‌تمام، استادیوم‌های ورزشی و زمین‌های چمن که مدت زیادی عملیات آنها به طول انجامید را به سرانجام برسانیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه تعدادی سالن‌های ورزشی 6 هزار نفره، استادیوم‌های ورزشی، استخر و پیست دوچرخه‌سواری پروژه‌های نیمه تمام است، ادامه داد: این پروژه‌ها با برنامه‌ریزی و رویکرد دولت و حمایت رئیس جمهور از ورزش در ابعاد مختلف تا پایان دولت جاری بهره‌برداری می‌شوند.

سلطانی‌فر بیان کرد: پروژه‌های ناتمام همچنین پروژه‌های نیمه تمام که بیش از 40 درصد پیشرفت کاری دارند را برای تکمیل به لحاظ سخت افزاری و امکانات در دستور کار داریم تا اقدامات زیادی در این بین انجام شود.

86012/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #ورزشی #پروژه‌های #جوانان #زیادی #اینکه #سرانجام #برسانیم #داریم #استادیوم‌های #پایان #مازندران #ناتمام #تکمیل #آینده #شهرستان #استان #سلطانی‌فر #منابع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عزم جدی دولت برای تکمیل پروژه‌های ناتمام ورزشی طی 2 سال آینده

*

*


X https://sport45.site/