بازار مسکن درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد/ حواشی برجام تنشی به نرخ ها وارد نمی‌کند

تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 09:56

کد مطلب: 49643 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بت کلیا مطرح کرد؛

بازار مسکن درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد/ حواشی برجام تنشی به نرخ ها وارد نمی‌کند

مازندشورا: عضو کمیسیون عمران مجلس، با بی اثر خواندن خروج آمریکا از برجام در مسائل اقتصادی کشور، گفت: بازار مسکن مسیر خود به سمت ثبات قیمتی طی کرده و تحت تاثیر هیچ موضوعی قرار نمی گیرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، یوناتن بت کلیا با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: خروج آمریکا از برجام تاثیری در بازارهای ما نداشته و به آشفتگی قیمت‌ها منجر نمی‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وضعیت نابه‌سامان بازار مسکن متاثر از مولفه‌هایی همچون کمبود واحد مسکونی است، افزود: خروج آمریکا از توافق برجام به رشد قیمت مسکن و نابه سامانی قیمت‌ها نمی‌انجامد.

مهمتر از آمریکا در توافق برجام متعهد بودن اتحادیه اروپا است

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مهم تر از آمریکا در توافق برجام متعهد بودن اتحادیه اروپا است، تصریح کرد: با توجه به حمایت اتحادیه اروپا و بسیاری از کشورها از برجام و اعتقاد آن ها به پایبندی ایران در این توافق هیچ خللی در اقتصاد ایران رخ نخواهد داد.

وی با بیان اینکه اکنون زمان توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری به طور حتم این بار نیز ایران از تحریم های ظالمانه و رفتارهای خصمانه با پیروزی خارج خواهد شد.

بازار مسکن مسیر خود به سمت ثبات نرخ‌ها را در پیش گرفته است

بت کلیا با تاکید بر ضرورت برخورد با هر نوع رفتاری که به بروز تنش در بازار و التهاب قیمتی در آن می شود، افزود: اگر اظهارنظرهای منفی صورت نگیرد بازار ما به هیچ وجه درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد.

وی ادامه داد: بازار مسکن مسیر خود به سمت بهبود قیمت‌ها و ثبات نرخی را در پیش گرفته و به طور حتم این مسیر با توفیق طی خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به خبرگزاری خانه ملت گفت: مجلس به ویژه کمیسیون عمران آن برنامه مشخصی برای حوزه مسکن در جهت تامین مسکن اقشار آسیب‌پذیر داشته که با این اوصاف ضرورت دارد این برنامه هر چه سریع تر به مرحله اجرا از سوی دولت برسد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #برجام #بازار #آمریکا #توافق #اینکه #اسلامی #اروپا #شورای #اتحادیه #عمران #نخواهد #قیمت‌ها #قیمتی #کمیسیون #گرفته #رهبری #رهبر #برنامه #فرمایشات #ضرورت #افزود #تنش‌های #درگیر #متعهد #تاکید #حمایت #اقتصاد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازار مسکن درگیر تنش‌های قیمتی نخواهد شد/ حواشی برجام تنشی به نرخ ها وارد نمی‌کند

*

*


X https://sport45.site/