تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:54

کد مطلب: 49645 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افتتاح بازارچه دانش آموزی

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: برای رسیدن به توسعه باید اولا از خود شروع کنیم و دوما مسیری را طی کنیم که از طریق تربیت و مهارت آموزی پیش رود.

مازندشورا:مرتضی توکلی که در مراسم افتتاح بازارچه دانش آموزی شهرداری منطقه۱۳ که در جهت تحقق شعار سال مبنی بر "حمایت از کالای ایرانی" برگزار شد سخن می گفت، تصریح کرد: اگر می خواهیم به توسعه و پیشرفت برسیم؛ چاره ای نداریم جز اینکه از خودمان شروع کنیم؛ چرا که توسعه درون زاست.

وی افزود: کسی نمی تواند خارج از این سرزمین توسعه را به ما بدهد و در همین راستا باید با همت و تلاش و علم خودمان و بهره گیری از دانش معلمان و تسهیل گری و روان سازی مدیران به این مسأله دست یابیم.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: اصلی ترین روند و فرآیند آموزش که باید مورد توجه قرار گیرد، تربیت کردن نسلی است که بتواند آینده کشور را بسازد و آنچه را که می آموزد به منصه ظهور برساند.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ضمن حضور در مراسم افتتاح بازارچه دانش آموزی شهرداری منطقه ۱۳، از ایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش شهرداری تهران در این منطقه خبر داد.

اکبر نعمتی که در جمع دانش آموزان کارآفرین منطقه سیزده سخن می گفت، یکی از رسالتهای اصلی سازمان خدمات اجتماعی را توانمندسازی و کارآفرینی خواند و تصریح کرد: ایجاد دبیرخانه مرکزی فرش شهرداری تهران در منطقه ۱۳ فرصت مغتنمی برای توانمندسازی و کارآفرینی و قرار دادن منطقه ۱۳ در جایگاه واقعی خود است.

به گفته وی این دبیرخانه قرار است رویکردی آموزشی، اقتصادی با تمرکز بر اصل کارآفرینی و توانمندسازی داشته باشد و بعنوان مرکز هادی برای تمام مناطق ۲۲گانه شهر تهران قرار گیرد.

گفتنی  است، خانه فرش شهرداری منطقه ۱۳ در محله آشتیانی واقع شده است و مهمترین هدف آن توسعه و ترویج هنر فرش و رشته های مرتبط با این رشته صنایع دستی است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ گفت: سالی که در آن حضور داریم با تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بعنوان حمایت از کالای ایرانی نامیده شده و این کالا باید به دست جوانان ایرانی تولید و ساخته شود.

ابراهیمی سوته که در مراسم افتتاح بازارچه دانش آموزی که با حضور مدیران ارشد شهرداری در محل خانه فرش منطقه برگزار شد سخن می گفت، تصریح کرد:" آینده این کشور، تولید این کشور و سعادت این کشور به حضور مؤثر شما جوانان است".

وی در عین حال تأکید کرد: هیچ اتفاقی در این کشور جز به مشارکت موثر جوانان و مخصوصا بانوان محقق نخواهد شد.

معاون شهردار منطقه ۱۳ خطاب به دانش آموزان گفت: "امروز که اینجا حضور دارید، شرایطی ایجاد شده که ما از دستاوردها و کارآفرینی های شما بازدید کنیم تا زمینه و بستر حضور شما در عرصه های کاری و شغلی مهیا باشد".

وی افزود: قطعا شما جوانان و دانش آموزان هستید که می توانید انگیزه فعالیت و کار را برای ما مدیران فراهم کنید.

ابراهیمی سوته تماشای دست آفرینی های دانش آموزان را بسیار لذت بخش عنوان کرد و گفت: از این جهت که می بینیم جوانانی چنین با انگیزه در راستای تولید ملی فعالیت می کنند به خود می بالیم.

وی افزود: همه ما متعلق به ایران عزیز هستیم و این ایرانی بودن و تعلق خاطر به این مرز و بوم باعث می شود ما در هر کجا نقش خودمان را درست انجام دهیم.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ در پایان اظهار داشت: مهمترین رسالت شما دانش آموزان، اندوختن دانش و بهره گیری از ظرفیت معلمان و انجام فعالیت هایی است که آینده ای سرشار از امید، موفقیت و پیشرفت را برای کشور به ارمغان آورد و یقین بدانید این جدیت و پای کار بودن شما انگیزه مدیران را بیش از پیش خواهد کرد که انشاا.. شاهد ایرانی آبادتر و سربلندتر باشیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #منطقه #شهرداری #آموزان #ایرانی #تهران #توسعه #جوانان #اجتماعی #مدیران #کارآفرینی #آموزی #افتتاح #بازارچه #ایجاد #معاون #آینده #دبیرخانه #توانمندسازی #افزود #انگیزه #مراسم #فعالیت #تولید #تصریح #خودمان #تأکید #مهمترین #فرهنگی #ابراهیمی #خدمات #کالای #حمایت #توکلی #برگزار #پیشرفت #مرکزی #پایان #معلمان #بعنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح بازارچه دانش آموزی

*

*


X https://sport45.site/