تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:54

کد مطلب: 49646 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره برداری از سه پروژه عمرانی و ترافیکی

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار منطقه۴ با بیان اینکه سال ۹۷ سال ایجاد تحولات زیرساختی در محلات منطقه خواهد بود گفت: تا نیمه اول سال ۹۷ از سه پروژه عمرانی ترافیکی رونمایی می شود.

مازندشورا:سید علیرضا حسینی با اعلام این خبر گفت: به منظور کاهش حجم ترافیک و تسریع در عبور و مرور خودروها و همچنین ارایه خدمات شهری مناسب به شهروندان شمال شرق تهران، مراحل اجرای سه پروژه قابل افتتاح شامل ۲ رمپ و یک خانه اسکان کارگری روبه پایان بوده و تا نیمه اول سال ۹۷ به بهره برداری عموم می رسد.

وی با تشریح پروژه های آماده بهره برداری افزود: با تکمیل نهایی دسترسی رمپ خیابان فرشادی به بزرگراه امام علی( ع) شمال، گره ترافیکی محلات شیان، لویزان، شهرک ولیعصر(عج) و محدوده مبارک آباد کاهش می یابد.

شهردار منطقه ۴ افزود: در حال حاضر این پروژه با بیش از ۸۰ درصد پیشرفت در مرحله تخریب دیوار حاشیه ای بزرگراه امام علی (ع) و تکمیل نهایی دسترسی رمپ به بزرگراه امام علی( ع) شمال قرار دارد.

حسینی افزود: پروژه اسکان کارگری شهید کرد از دیگر پروژه های آماده افتتاح است که در ۴ طبقه به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع با ۶۵ درصدپیشرفت در حال اجرا است و با افتتاح این پروژه ضمن افزایش سرعت ارایه خدمات مطلوب شهری به شهروندان، نیازهای رفاهی وسلامتی کارگران حوزه خدمات شهری تامین می شود.

حسینی در ادامه از پروژه اجرای عملیات احداث خیابان احسان تا تقاطع بلوار بهار خبر داد و افزود: این پروژه با ۴۰۰ متر طول امتداد خیابان احسان به بلوار بهار را متصل می کند و در حال حاضر در مرحله زیر سازی و آسفالت قرار دارد و تا نیمه اول سال ۹۷ تکمیل و به بهره برداری برسد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #برداری #افزود #بزرگراه #افتتاح #حسینی #خدمات #تکمیل #خیابان #دسترسی #مرحله #بلوار #احسان #نهایی #کارگری #ارایه #ترافیکی #شهروندان #اجرای #اسکان #آماده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بهره برداری از سه پروژه عمرانی و ترافیکی

*

*


X https://sport45.site/