ترامپ پَست‌تر از همه دشمنان نظام و اسلام است/ با صدای بلندتر مرگ بر آمریکا می‌گوییم

تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49663 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه ساری:

ترامپ پَست‌تر از همه دشمنان نظام و اسلام است/ با صدای بلندتر مرگ بر آمریکا می‌گوییم

مازندشورا: امام جمعه ساری با بیان اینکه 40سال است با انسان‌های بداخلاق حیوان صفت سرکار داریم و تنها ترامپ نیست اما ترامپ پست‌تر از بقیه و پست‌تر از همه دشمنان اسلام است، گفت: با این اقدام ترامپ با صدای بلندتر مرگ بر آمریکا می‌گوییم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه این هفته مرکز مازندران اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) فرمود هیچ قولی بهتر از گفتن ذکر لااله الا الله نیست و این ذکر در بین سایر ذکرهت مستحب است و گفتن آن از ارزش بالایی برخوردار است.

وی ادامه داد: خداوند تعهد کرد اگر بنده‌ای توحید و امامت را بپذیرد در قرب خداوند قرار خواهد گرفت.

امام جمعه مرکز مازندران با بیان اینکه ماه رمضان ماه خدا در پیش است و دارای فضیلت‌هایی است چراکه ماه رحمت و انفاق و برکت به‌شمار می‌رود، گفت: رمضان ماه خودسازی و پیرایش نفس است .

وی ادامه داد: در ماه رمضان هر آیه‌ای از قرآن یک ختم قرآن است و از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: روزه‌داری در خانواده‌ها به فرهنگ درآید و حرمت این ماه حفظ شود.

این مسؤول اضافه کرد: نیروی انتظامی باید جلوی روزه‌خواری را در اماکن عمومی بگیرد و مدیریت لازم در این زمینه صورت گیرد.

طبرسی ضمن تبریک پیروزی مقاومت لبنان گفت: آمریکا برای ضربه به آنان تلاش فراوانی کرد اما این‌بار به دنیا فهماندند مردم بیدار هستند و هرچه عربستان پول خرج کند اما مردم هوشیار هستند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه یکی از نعمت‌های انقلاب این است ملت ما بیدار و هوشیار هستند، گفت: بنا شد تلگرام فیلتر شود و مازندران اولین استانی بود که از آن خارج شدند.

طبرسی ادامه داد: ترامپ اگر از برجام خارج می‌شود مردم ما با تظاهرات خود می‌گویند اگر امضای خود را یکطرفه نشان دادید ما با تظاهرات می‌گوییم مرگ بر آمریکا.

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد: 40سال است با انسان‌های بداخلاق حیوان صفت سرکار داریم و تنها ترامپ نیست اما ترامپ پست‌تر از بقیه و پست‌تر از همه دشمنان اسلام است.

وی ادامه داد: استکبار تنها با افراد مشکل ندارند بلکه با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دارند و از زمان ظهور اسلام تاکنون با ما مشکل دارند.

طبرسی بیان کرد: نفوذ اسلام در منطقه برای استکبار مضر است چراکه اسلام بر جهان حاکم است و هزینه‌هایی که آنان داشتند پوچ بود.

نماینده ولی فقیه در مازندران بیان کرد: مقام معظم رهبری قرص و محکم ایستاد چراکه استکبار خواهان این نیست ما در جهان حضور داشته باشیم و عزتی که برای ما به برکت انقلاب اسلامی بوجود آمد را نمی‌خواهند.

طبرسی با بیان اینکه ما ملت مستقل هستیم و خودمان تصمیم گیرنده هستیم گفت: همه باید یک صدا زیر خیمه ولایت باشیم.

به گزارش فارس، در پی اقدام جنون آمیز ترامپ با عهد شکنی و خروج یک جانبه از برجام و اظهارات سخیف او علیه ایران اسلامی که اثبات کننده خوی استکباری سردمداران آمریکای ‌ جنایتکار است، تظاهرات ضد آمریکایی در شهرستان ساری بعد از اقامه نماز انجام شد.

۸۶۰۳۵/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #طبرسی #اسلام #ترامپ #ادامه #چراکه #انقلاب #اسلامی #استکبار #تظاهرات #اینکه #نماینده #رمضان #آمریکا #پست‌تر #دشمنان #دارند #هستیم #باشیم #می‌گوییم #برجام #شهرستان #اظهار #بیدار #هوشیار #گزارش #خداوند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترامپ پَست‌تر از همه دشمنان نظام و اسلام است/ با صدای بلندتر مرگ بر آمریکا می‌گوییم

*

*


X https://sport45.site/