تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:21

کد مطلب: 49667 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تغییرساعت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران از تغییر ساعت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری تهران همزمان با آغاز ماه رمضان خبر داد.

مازندشورا:محمد صادق حسنی با اشاره به ساعت فعالیت مجموعه های ورزشی آبی شهرداری تهران گفت: در ماه رمضان کلاس های آموزشی دختران زیر ۹ سال و پسران زیر ۱۵ سال در دو‌ سانس ۱۶:۳۰ تا ۱۸ و ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برگزار می شود. 

وی ادامه داد: بانوان نیز در سانس های ۲۱:۳۰ تا ۲۳ و ۲۳:۳۰ تا ۱ بامداد و آقایان در دو سانس ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ و ۲۴ تا ۲:۳۰ بامداد، می توانند از خدمات مجموعه های آبی استفاده کنند. 

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: همچنین، برخی از مجموعه های آبی به طور معمول در نوبت صبح به بانوان و در نوبت عصر به آقایان اختصاص دارند. با توجه به شرایط ویژه ماه رمضان، این مجموعه ها در روزهای زوج پذیرای بانوان و در روزهای فرد و جمعه پذیرای آقایان خواهند بود.

حسنی با اشاره به اینکه ساعت فعالیت سالن های بدنسازی مستقر در مجموعه های آبی نیز در ماه رمضان از ۱۶ تا ۱ بامداد پیش بینی شده است، گفت: تغییر ساعت فعالیت، تنها مربوط به حدود ۵۰ مجموعه آبی است و تغییری در ساعت فعالیت مجموعه های غیرآبی نخواهیم داشت.

منبع:شهرنوشت


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مجموعه #فعالیت #رمضان #آقایان #شهرداری #بامداد #بانوان #روزهای #پذیرای #تهران #ورزشی #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تغییرساعت فعالیت مجموعه های ورزشی شهرداری

*

*


X https://sport45.site/