به‌زودی سر ترامپ در برابر عزت ایران اسلامی به‌سنگ می‌خورد

تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:48

کد مطلب: 49672 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام جمعه قائم‌شهر:

به‌زودی سر ترامپ در برابر عزت ایران اسلامی به‌سنگ می‌خورد

مازندشورا: امام جمعه شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه به‌زودی سر ترامپ در برابر عزت ایران اسلامی به‌سنگ می‌خورد، گفت: در تأسیس شبکه اطلاع‌رسانی ملی کوتاهی شده بود ولی جلوی ضرر را هرکجا که بگیریم فایده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با بیان اینکه ماه مبارک رمضان را پیش‌رو داریم و مؤمنان باید نظافت و تکریم مساجد را بر عهده بگیرند، اظهار کرد: مسجد تنها برای ماه رمضان نیست و همیشگی است و باید همیشه مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: تکریم و نظافت مساجد نباید مختص ماه رمضان باشد که اگر این چنین باشد یک نقص دینی است چراکه بندگی خداوند مستمر است.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر به انتخابات لبنان اشاره و تصریح کرد: انتخابات سالم و بدون حاشیه در لبنان برگزار شد و حزب‌الله توانست به پیروزی برسد و غلبه ایمان بر پول‌های گزاف مشخص شد.

معلمی با بیان اینکه آمریکا قصد داشت لبنان را ریشه‌کن کند، اظهار کرد: مردم لبنان با صدای رسای رأی از صندوق‌ها را  ایمان  را به رخ آمریکا کشیدند تا بگویند ما هستیم و حزب‌الله را می‌خواهیم.

وی ادامه داد: جان گرفتن حزب‌الله در لبنان به برکت انقلاب اسلامی ایران بوده و محبوب و مایه عزت لبنان است.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر ادامه داد: در جریان قرار گرفتیم که رئیس‌جمهور آمریکا در کنگره صحبتی کرد و در آن سخنان سخیف و پست حتی هم‌پیمان‌هایش هم جرأت حمایت از موضع‌های ترامپ را نداشتند و کسانی که آشکارا حمایت خود را اعلام کردند رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی بودند.

وی افزود: مثل اینکه ترامپ بیچاره در جریان لشکرکشی آمریکا به صحرای طبس و شکست مفتضحانه آنان نبود و نمی‌داند که این انقلاب پشتوانه الهی دارد و این پشتوانه الهی بود که کمر استکبار را در جنگ هشت ساله شکست.

معلمی با بیان اینکه به زودی سر این آدم نادان در برابر عزت ایران به سنگ می‌خورد، اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام برای برخی‌ها تجربه دوباره شد و الان جای ملامت و بگو مگو نیست.

وی تصریح کرد: ما در دانش هسته‌ای کوتاه آمدیم و خواستیم به صنایع هسته‌ای اکتفاء کنیم که آمریکا حتی این را هم طاقت نیاورد.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر ادامه داد:  از چهار سال قبل مقام معظم رهبری از شبکه اطلاع‌رسانی تلگرام نگرانی و تأکید داشتند که باید شبکه ملی اطلاع رسانی داشته باشیم ولی مسؤولان ما آن را جدی نگرفتند و الان که داعشی‌های دستگیر شده در صحن مجلس و حرم امام  محاکمه شدند اقرار کردند که لحظه به لحظه دستور را از طریق تلگرام از خارج از کشور دریافت می‌کردند.

معلمی با بیان اینکه آشوب‌های خیابانی در تهران هم از تلگرام هدایت می‌شد، اظهار کرد: آن‌وقت عده‌ای عقیده داشتند که چون تلگرام در ایام انتخابات به یکی از کاندیداها کمک کرد خوب است.

وی ادامه داد: در تأسیس شبکه اطلاع‌رسانی ملی داخلی کوتاهی شده بود ولی جلوی ضرر را هرکجا که بگیریم فایده است.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر افزود: باید اقتصاد مقاومتی را جدی می‌گرفتیم و همه تقصیرها را متوجه این دولت نمی‌دانم و اینکه مقام معظم رهبری در 10سال قبل از دوره دوم دولت قبلی به نام‌گذاری سالها بر پایه تقویت بنیه اقتصادی کشور تأکید داشتند به همین دلیل بود ولی آن  را جدی نگرفتند و خیال می‌کردند با مذاکره این را حل می‌کنند.

معلمی با بیان اینکه دشمن باید بداند که شهدا و رهبری تنها نیستند، گفت: اگر رهبری فریاد زدند که آمریکا غلطی نمی‌تواند بکند، حرف همه ملت ایران است.

به گزارش فارس، بعد از اقامه نماز جمعه، مردم فهیم و انقلابی شهرستان قائم‌شهر به خیابان ریختند و با مشت‌های گره کرده خود سیساست‌های نادرست و غلط آمریکا را محکوم کردند.

86044/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آمریکا #اینکه #قائم‌شهر #شهرستان #لبنان #معلمی #ادامه #اظهار #رهبری #تلگرام #رهبر #حزب‌الله #داشتند #انتخابات #ترامپ #رمضان #افزود #اطلاع‌رسانی #نظافت #تأکید #اسلامی #می‌خورد #می‌کردند #نگرفتند #هسته‌ای #پشتوانه #مساجد #تصریح #برابر #گزارش #تکریم #جریان #انقلاب #حمایت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : به‌زودی سر ترامپ در برابر عزت ایران اسلامی به‌سنگ می‌خورد

*

*


X https://sport45.site/