رئیس‌جمهور آمریکا نماینده کارتل‌های نفتی و صاحبان زراد‌خانه‌ها است

تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 49675 چاپ به اشتراگ گذاشتن

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه:

رئیس‌جمهور آمریکا نماینده کارتل‌های نفتی و صاحبان زراد‌خانه‌ها است

مازندشورا: امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه، رئیس‌جمهور آمریکا را نماینده کارتل‌های نفتی و صاحبان زراد‌خانه‌هایی دانست که خون ملت‌ها را می‌ریزند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم، گفت: قرآن کتابی است که قدر آن را مسلمین نمی‌دانند و احکام قرآن محکم و راهش روشن است و باید به آن پناه ببریم.

وی با بیان اینکه به دلیل نورانیت و قدرت قرآن شاهد دشمنی‌های مختلف هستیم، افزود: ماه رمضان ماه ذکر است که درمان درد‌های درون است.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه ملت ایران انقلاب کرد و خون داد تا مملکت به استقلال و عزت برسد، خاطر‌نشان کرد: مقاومت و صبر ملت بالا بود که درطول 8 سال دفاع مقدس و با لطف الهی استوار ایستاد.

قربانی به پشتیبانی‌های مختلف امریکا از رژیم صهیونیستی و سعودی اشاره کرد و با بیان اینکه ملت امریکا سرنوشت خودشان را از آن مرد دیوانه  جدا کنند، اظهار‌کرد: سیاستمداران و مدیران گذشته امریکا و اتحادیه اروپا، رئیس‌جمهور امریکا را سر‌زنش کردند.

خطیب‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور امریکا صاحب صلاحیت نیست و نماینده کارتل‌های نفتی و صاحبان زراد‌خانه‌ها است که خون ملت‌ها را می‌ریزند و اگر با بد‌عهدی‌ها و پیمان‌شکنی‌ها فاصله نگیرند، ملتی حاضر به پیمان با آنها نیست و اروپا هم بر‌طبق قول مقام معظم رهبری، شکننده است، گفت: انقلاب اسلامی ایران آنقدر فدایی دارد که از موانع عبور کند و وحدت، برادری و اخوت اسلامی باعث پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ شد و امروز باید صد‌ها برابر بیشتر تقویت شود و جنگ امروز جنگ فتنه‌گری، ترور و حیله‌گری است.

86015/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #امریکا #سوادکوه #پل‌سفید #اشاره #انقلاب #اسلامی #رئیس‌جمهور #امروز #مختلف #اروپا #قربانی #کارتل‌های #نماینده #صاحبان #زراد‌خانه‌ها #امام‌جمعه #رمضان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : رئیس‌جمهور آمریکا نماینده کارتل‌های نفتی و صاحبان زراد‌خانه‌ها است

*

*


X https://sport45.site/