راهپیمایی مردم مازندران در پاسخ به عهدشکنی جدید آمریکا +عکس و فیلم

تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:30

کد مطلب: 49676 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بار دیگر، شکوهی دیگر

راهپیمایی مردم مازندران در پاسخ به عهدشکنی جدید آمریکا +عکس و فیلم

مازندشورا: مردم انقلابی و بابصیرت مازندران بار دیگر هم‌صدا و همگام با سراسر کشور وارد میدان شدند و این‌بار در پاسخ به عهدشکنی جدید آمریکا علیه ملت باصلابت و غیرتمند ایران راهپیمایی کردند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مردم نمازگزار سراسر مازندران پس از اقامه نماز جمعه این‌هفته، در پاسخ به اقدام نابخردانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص خروج از برجام و سخنان توهین‌آمیز علیه جمهوری اسلامی ایران راهپیمایی کردند.

ترامپ در سخنان خود مدعی شده است که ایران طرفدار تروریسم بوده و سبب اشاعه تروریسم در منطقه شده است، او بدون توجه به معاهدات بین‌المللی که در زمینه برنامه جامع مشترک صورت گرفته است؛ سند خروج خود از این تعهد را امضا کرد و دستور داد تا تحریم‌های جدیدی علیه ایران صورت بگیرد.

سخنان ترامپ در حالی اعلام شد که حتی هم‌پیمانان اروپایی و برخی از مقامات کاخ سفید نیز این اقدام او را نادرست خواندند.

* راهپیمایی مردم نور در پاسخ به اقدام اخیر ترامپ

در شهرستان نور شهروندان و نمازگزاران خشم و انزجار خود از سخنان توهین‌آمیز ترامپ علیه ملت ایران را با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم صهیونیستی و مرگ بر آل‌سعود نشان دادند.

* راهپیمایی مردم محمودآباد در پاسخ به اظهارات ترامپ علیه ایران

مردم ولایتمدار شهرستان محمودآباد نیز هم‌صدا با تمام ملت ایران با محکوم‌کردن خروج آمریکا از برجام و نقض توافقات بین‌المللی راهپیمایی کردند.

مردم همیشه در صحنه محمودآباد از مصلی موقت تا آستانه امام‌زاده قاسم(ع) این شهر، شعارهایی علیه آمریکا و هم‌پیمانانش سر دادند و در پایان با خواندن قطعنامه، اقدام غیرمعقول آمریکا را محکوم کردند.

* خروش مردم ساری علیه اقدام مذبوحانه ترامپ

در شهرستان ساری مرکز مازندران نیز نمازگزاران خشم و انزجار خود از اقدامات ابلهانه و غیربشری رئیس جمهوری آمریکا را با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود و همچنین با قرائت قطعنامه نشان دادند.

امام جمعه ساری در سخنان خود با اشاره به اینکه در 40 سال از عمر انقلاب اسلامی با دشمنان حیوان صفتی سر و کار داریم؛ ترامپ را پست‌تر از همه دشمنان خواند.

آیت‌الله نورالله طبرسی مشکل استکبار با ایران را در انقلاب بر پایه اسلام دانست و تأکید کرد: ایران سبب می‌شود تا اسلام بر جهان حاکم باشد و مانع از این می‌شود تا هزینه‌هایی که آمریکا و کشورهای مرتجع علیه اسلامی انجام داده‌اند، ثمر بدهد.

در پایان راهپیمایی نیز قطعنامه سراسری علیه اقدام جنون‌آمیز آمریکا قرائت شد، این قطعنامه به‌صراحت اعلام می‌دارد که آمریکا به‌دنبال ایجاد جنگ روانی در جهان است و اقدام اخیر او نیز اثبات‌‌کننده مجدد خوی استکباری سردمداران کفرپیشه طاغوت ‌اعظم است که هدفی جز تقابل با اسلام و سلطه شیطانی بر منطقه را ندارد.

* حضور مردم گلوگاه در راهپیمایی علیه اقدام اخیر ترامپ

مردم دیار گردان همیشه پیروز امام حسین(ع) در شرقی‌ترین نقطه مازندران یعنی گلوگاه نیز پس از اقامه نماز جمعه از مصلی تا میدان 22 بهمن این شهرستان را با سر دادن شعارهایی علیه آمریکا و متحدانش پیمودند.

 

آتش زدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی در بابلسر

 

* راهپیمایی مردم نکا علیه عهدشکنی آمریکا

مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان نکا در شرق مازندران نیز علیه عهدشکنی آمریکا به میدان آمدند و اعلام کردند: ترامپ در برابر عظمت ملت ایران ارزشی ندارد و نشان داد که به هیچ‌یک از عهد و پیمان‌های دشمن اعتماد نیست.

شهروندان نکایی بودن یا نبودن آمریکا در برجام را مهم ندانسته و این خروج آمریکا از برجام، بار دیگر چهره خبیث استکبار را به جهانیان نشان دادند.

*راهپیمایی آملی‌ها و اعتراض به عهدشکنی آمریکا

مردم هزارسنگر آمل نیز همانند دیگر رویدادهای ملی و انقلابی امروز پس از حضور در نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی ضداستکباری اعتراض خود نسبت به عهدشکنی آمریکا را اعلام کردند و تاکید کردند آمریکا هیچ‌گاه قابل اعتماد نیست.

* راهپیمایی مردم قائم‌شهر علیه اقدامات ترامپ در خروج از برجام

مردم ولایتمدار و انقلابی قائم‌شهر نیز پس از اقامه نماز جمعه این‌هفته با مشت‌های گره‌کرده در راهپیمایی علیه اقدامات خصمانه آمریکا شرکت کردند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

امام جمعه قائم‌شهر در جمع نمازگزاران با اشاره به اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در خروج از برجام به ترامپ یادآوری کرد که اگر در جریان حادثه صحرای طبس و شکست مفتضحانه آمریکا در آن زمان نیست برود و تاریخ را مرور کند و بداند که این انقلاب پشتوانه الهی دارد و کمر استکبار را با همین پشتوانه در جنگ هشت ساله شکسته است.

آیت‌الله علی معلمی خادم‌الشریعه با نادان توصیف کردن ترامپ اظهار کرد: سر او بالاخره به سنگ می‌خورد و در داخل کشور نیز با این اقدام جدید آمریکا یک تجربه دوباره برای برخی‌ها پیش آمده و اکنون جای ملامت و بگو مگوهای سیاسی و قومی قبیله‌ای نیست.

* راهپیمایی مردم بابلسر در پاسخ به اقدام اخیر آمریکا

مردم انقلابی بابلسر نیز پس از اقامه نماز جمعه این‌هفته در پاسخ به اقدام مذبوحانه آمریکا در خروج از برجام، از مصلی تا میدان شهر به راهپیمایی پرداختند و علیه سخنان مذبوحانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا واکنش نشان دادند.

مردم شهر ساحلی بابلسر نیز در پایان راهپیمایی به قطعنامه سراسری علیه دولت آمریکا در عهدشکنی جدید گوش فرا داده و عملکرد دولت آمریکا در عدم تعهد به پیمان‌های بین‌المللی را محکوم و بار دیگر بر تحکیم وحدت و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری تأکید کردند.

امام جمعه بابلسر در جمع نمازگزاران بیان کرد: دستاورد مهم برجام این است که نباید به آمریکا اعتماد کرد زیرا دشمن همواره به فکر براندازی نظام اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور عملکرد سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس را مستثنی از آمریکا ندانست و اعلام کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که نباید جنایت‌های این کشورها علیه ایران را فراموش کنیم.

در پایان نیز قطعنامه سراسری قرائت و بار دیگر بر ایستادگی و اتحاد ملت ایران علیه اقدامات سران استکباری و ظلم‌پیشه جهان تأکید شد.

86001/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #آمریکا #راهپیمایی #ترامپ #اقدام #برجام #شهرستان #عهدشکنی #سخنان #دادند #قطعنامه #بابلسر #بابل #اعلام #مازندران #پایان #اقدامات #نمازگزاران #اقامه #اسلامی #ولایتمدار #محمودآباد #جمهور #انقلاب #میدان #این‌هفته #قرائت #اعتماد #قائم‌شهر #بین‌المللی #تأکید #سراسری #انقلابی #مذبوحانه #اسلام #استکبار #استکباری #گلوگاه #ندارد #نباید #اعتراض #پشتوانه #پیمان‌های #رهبری #عملکرد #رهبر #همیشه #تروریسم #منطقه #شهروندان #جمهوری #توهین‌آمیز #نابخردانه #دونالد #انزجار #شعارهای #اشاره #دشمنان #محکوم #شعارهایی #انگلیس #صهیونیستی #آیت‌الله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راهپیمایی مردم مازندران در پاسخ به عهدشکنی جدید آمریکا +عکس و فیلم

*

*


X https://sport45.site/