تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:30

کد مطلب: 49683 چاپ به اشتراگ گذاشتن

غلامرضا حیدری در گفت وگو با شهردار آنلاین:

متخصص امور شهری را به عنوان شهردار انتخاب کنند/ شورا در مسیر درست است

مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی معتقد است اعضای شورای شهر به دلیل طی کردن فرایند مردم سالارانه برای انتخاب شهردار آینده تهران می‌توانند شخص با صلاحیتی را انتخاب کنند.

مازندشورا:غلامرضا حیدری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد انتخاب شهردار آینده تهران به شهردارآنلاین گفت: «باتوجه به فرایندی که شورای شهر تهران با رویکرد مردم سالاری و مرحله به مرحله برای انتخاب شهردار آینده در نظر گرفته است به نظر هر دو کاندیدای باقی مانده برای تصدی پست شهرداری پایتخت صلاحیت تکیه زدن به صندلی شهرداری تهران را دارند.»

وی ادامه داد: «از روزی شورای شهر تهران روی کار آمد تا به امروز انسجام و وحدت اعضای شورای شهر نمایان است. البته لازم به ذکر است که اختلاف نظرهایی هم در این زمینه بین اعضا وجود دارد که این موضوع را باید نقطه قوت پارلمان شهری دانست. با تمام اختلافات موجود به‌نظر می‌آید آنها بعد از تصمیم گیری حامی آن خواهند بود.»

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی  با توجه به مرحله نهایی انتخاب شهردار تهران  توصیه کرد: نظر شخصی من این است که شورای شهر کاندیدایی که در حوزه مسائل شهری آشنایی دارد را به عنوان شهردار انتخاب کند.

حیدری در پاسخ به این سوال که شهردار جدید بعد از روی کار آمدن چه کاری باید انجام دهد، گفت: «شهردار جدید تهران در گام اول باید به موضوع آلودگی هوا و بهبود شرایط حمل و نقل عمومی در تهران رسیدگی کند که جزو مطالبات اصلی شهروندان محسوب می‌شود و پس از آن باید به فکر ایجاد یک منبع پایدار برای مدیریت شهر باشد نه اینکه برای اداره پایتخت دست به شهر فروشی بزند.»


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #شهردار #شورای #شورای شهر #مرحله #حیدری #شهرداری #پایتخت #موضوع #آینده #نماینده #غلامرضا #اسلامی #عنوان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : متخصص امور شهری را به عنوان شهردار انتخاب کنند/ شورا در مسیر درست است

*

*


X https://sport45.site/