تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:50

کد مطلب: 49686 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمانیده شیراز در گفت‌وگو با شهردار آنلاین:

افشانی مدیری ریسک‌پذیر و باجسارت است/راه مبارزه با فساد باید ادامه داشته باشد

مازندشورا: شهردارآنلاین: علی اکبری با اشاره به تجربه همکاری با استاندار سابق فارس گفت: محمدعلی افشانی با توجه به ریسک‌پذربودن و جسور بودن می‌تواند به خوبی شهرداری را اداره کند و همچنین با فساد موجود در شهرداری مبارزه کند.

مازندشورا:علی اکبری، رییس اسبق سازمان عشایر دولت اصلاحات و نماینده کنونی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در مورد سوابق محمدعلی افشانی، معاون کنونی وزیر کشور که یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های تصدی شهرداری تهران محسوب می‌شود، به شهردارآنلاین گفت: «محمدعلی افشانی یکی از مدیران اجرایی و با سابقه کشور محسوب می‌شود که در دوران فعالیت‌ش در سمت‌هایی چون استاندار فارس، معاون عمرانی استانداری‌های مختلف، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عملکرد قابل قبولی داشته است. با توجه به سابقه مدیریتی او می‌توان مسیر موفقیت او در شهرداری را هموار دانست.»

وی ادامه داد:«وضعیت فعالیت در استانداری که مدیریتش همواره از بالا به پایین است با مدیریت در سازمان شهرداری که باید با همه ارگان‌ها و نهادها تعامل خوبی داشته باشد کمی متفاوت است ولی باتوجه به وضعیت کنونی پایتخت افشانی با نوع مدیریت خود می‌تواند وضعیت را بهبود بخشد.»

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: «یکی از دلایل دیگری که افشانی می‌تواند در شهرداری تهران به موفقیت دست پیدا کند قدرت ریسک‌پذیری بالا و جسارت او در تصمیم گیری‌ها خواهد بود. تهران به مدیری احتیاج دارد که بتواند از فرصت‌های پیش آمده به خوبی بهرمند شود و با استفاده از این فرصت‌ها مشکلاتی نظیر ترافیک، آلودگی‌ هوا، آسیب‌های اجتماعی، ایمنی ساختمان‌ها، مقاوم سازی شهر در مقابل زلزله و ... را برطرف کند.»

اکبری با اشاره به وضعیت رفتن محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران و مشکلاتی که وی در راه مبارزه با فساد داشت خاطرنشان کرد: «نجفی در مبارزه با فساد تا حدودی موفق بود ولی به نتیجه نرسید. افشانی یکی از مدیران پاکدست است که می‌تواند در مبارزه با فساد موجود در شهرداری تهران عملکرد مثبتی داشته باشد. »

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #افشانی #تهران #شهرداری #مبارزه #وضعیت #محمدعلی #می‌تواند #کنونی #معاون #موفقیت #عملکرد #عمرانی #مدیری #مدیریت #مشکلاتی #شهردار #سابقه #مدیران #نماینده #اسلامی #شیراز #اکبری #محسوب #ادامه #شورای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افشانی مدیری ریسک‌پذیر و باجسارت است/راه مبارزه با فساد باید ادامه داشته باشد

*

*


X https://sport45.site/