بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان بهشهر

تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 18:27

کد مطلب: 49696 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان بهشهر

مازندشورا: رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان بهشهر از �بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان به اتفاق معاون راه های روستایی ، مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی �و سایر مسئولین شهرستانی از فعالیت ها ، اقدامات و پروژه های در حال انجام در حوزه راه و شهرسازی در شرق استان خبر داد .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، مهندس ناصحی رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر ضمن اعلام اين خبر افزود : مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران و هئیت همراه در این بازدید از نزدیک از فعالیت ها و پروژه های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در بخش های مختلف راهسازی، راه های روستایی ، ساختمانهای دولتی و مسکن مهر بازدید و در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفتند.

وی یادآور شد : شهرستان بهشهر بدلیل موقعیت و شرایط جاذبه های گردشگری و منابع طبیعی و برخورداری از مواهب الهی و  همچنین به واسطه تعدد روستاها ، یکی از شهرستانهای مهم ، پرترافیک و پرتردد محسوب می گردد.

اداره کل راه و شهرسازی  اقدامات وسیعی را در خصوص تعریض، بهسازی و آسفالت راههای اصلی ، فرعی و روستایی در محورهای تحت پوشش و همچنین اقدامات گسترده ای در حوزه فنی و اجرایی و مسکن مهر در دست اجراء دارد.

گفتنی است : محور های روستایی بیشه بنه – عیدین به طول5/6 کیلومتر و محور روستایی یخکش به طول 18 کیلومتر  و راه روستایی کنتبه طول 15 کیلومتر در حال اجرا شهرستان بهشهر و ساختمان بخشداری کلباد شهرستان بهشهر و راه روستایی وزوار شهرستان گلوگاه ، توسط مدیر کل راه و شهرسازی و فرمانداران شهرستان نکا و گلوگاه مورد بازدید قرار گرفت و دستوراتي را در خصوص تسريع در عمليات اجرايي آن ابلاغ نموداند.

در این بازدید از ساختمان های مسکن مهر شهرستان بهشهر و پروژه محوطه سازی و آسفالت  راه دسترسی آن بازدید بعمل آمد .

 

 

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #شهرستان #شهرسازی #بهشهر #روستایی #بازدید #اداره #پروژه #مازندران #استان #گلوگاه #کیلومتر #ساختمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازدید مدیر کل راه و شهرسازی از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان بهشهر

*

*


X https://sport45.site/