بیکاری در مازندران کاهش یافت

تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:03

کد مطلب: 49718 چاپ به اشتراگ گذاشتن

استاندار مازندران:

بیکاری در مازندران کاهش یافت

مازندشورا: استاندار مازندران گفت: بحث بیکاری و کمبود شغل یکی از معضلات جدی است که بنا داریم با اقدامات ویژه، زمینه ایجاد اشتغال فراهم شود و بر اساس مرکز آمار میزان بیکاری در استان کاهش پیدا کرده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمد اسلامی صبح امروز در همایش بزرگ سفیران هدایت  سربازان ولایت، در مصلی مرکز استان اظهار کرد: مازندران دیار علویان است، مردم این استان در طول تاریخ برای حفظ و نشر تشیع، جانفشانی کردند.

وی با اعلام اینکه افتخار مردم مازندران این است که پایبندی فرهنگی و عقیدتی به اسلام ناب محمدی دارند، تصریح کرد: مردم این دیار در دوران انقلاب و دفاع مقدس نقش ویژه‌ای داشته و با حضور پررنگ و خط شکن در جبهه‌ها، بیش از 10 هزار 400 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: در جبهه مقاومت هم مردم استان پیشتاز بوده و در همه بزنگاه‌‌های تاریخی، مازندران خوش درخشیده است و همچنان می‌درخشد.

این مسؤول با اشاره به حضور مردم استان در عرصه‌های مختلف مربوط به نظام، خاطرنشان کرد: حضور چشم‌گیر مازندرانی‌ها در انتخابات نمونه بوده است.

اسلامی با اشاره به رشد تحصیلی در مازندران افزود:  با دغدغه‌هایی که امروز همه جامعه ایران را به خودش مبتلا کرده، بحث بیکاری و کمبود شغل یکی از معضلات جدی است که بنا داریم با اقدامات ویژه، زمینه ایجاد اشتغال فراهم شود و بر اساس مرکز آمار میزان بیکاری در استان کاهش پیدا کرده است.

وی با اعلام اینکه محرومیت‌زدایی یکی از برنامه‌های جدی در استان است، عنوان کرد: سال گذشته بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال تخصیص داده شده است و 6 هزار و 600 نفر از مستمری‌بگیران مشغول فعالیت شدند.

استاندار مازندران از برنامه‌ریزی برای تأمین منابع آبی استان خبر داد و تأکید کرد: با برنامه‌ریزی میان‌مدت و کوتاه‌مدت تلاش داریم که این معضل حل شود.

اسلامی ادامه داد: در سال 97 با مشکلاتی مواجه بودیم و تا حدودی دغدغه معضل آب استان حل و فصل شده است ولی باید تلاش‌های جدی‌تری انجام شود.

وی در ارتباط با مشکلات آسیب‌های اجتماعی که در استان وجود دارد، بیان کرد: بنا داریم با ساز و کارهای پیش‌بینی‌شده و تعامل با دستگاه‌ها با رویکرد فرهنگی، اوقات فراغت مردم و مسافران را مدیریت کنیم.

86004/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #مازندران #استان #اسلامی #بیکاری #داریم #استاندار #ایجاد #برنامه‌ریزی #اشاره #اشتغال #اینکه #امروز #اعلام #فرهنگی #انقلاب #خاطرنشان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بیکاری در مازندران کاهش یافت

*

*


X https://sport45.site/