مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49719 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خط‌کشی بیش از هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان زنجان

در سال گذشته انجام شد:

خط‌کشی بیش از هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان زنجان

مازندشورا: رئیس اداره ایمنی و حریم راه اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از خط‌کشی بیش از هزار و ۵۰۰ کیلومتر از محورهای استان با اعتبار هزینه شده بالغ بر ۸ میلیارد تومان در سال گذشته خبر داد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان، مسعود قاسمی با اشاره به اینکه کلیه محورهای مواصلاتی استان دارای خط‌کشی بوده و سالیانه به صورت مستمر و جاری احیاء و تجدید و نگهداری می‌گردد، افزود: در فروردین‌ماه سال جاری خط‌کشی ۳۰ کیلومتر از محورهای استان احیا شد.

وی بیان کرد: تهیه و نصب ۶۵۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی، نگهداری روشنایی طولی و نقطه‌ای بیش از ۱۰۵ کیلومتر، تهیه و نصب ۱۰ هزار مورد علائم اخطاری و انتظامی و مسیرنما و همچنین ایمن‌سازی ۷۶ مورد قوس‌های تند از جمله اقداماتی است که در سال ۹۶ توسط این اداره انجام شده است.

قاسمی ضمن اشاره به تعمیر و نصب ۲۳ کیلومتر گاردریل در سال گذشته گفت: درصدد هستیم ۲۱ کیلومتر گاردریل نیز در سال جاری تعمیر و نصب نماییم.

رئیس اداره ایمنی و حریم راه تأکید کرد: در صورت تخصیص اعتبارات کافی در سال جاری، ۷۰۰ کیلومتر شیار لرزاننده طولی و عرضی در راه‌های اصلی و آزادراه زنجان – قزوین و زنجان – تبریز و همچنین نصب ۱۰۰ چراغ چشمک‌زن به منظور ارتقا ایمنی راه‌های اصلی استان، اجرا خواهد شد.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیلومتر - استان - زنجان - راه‌های - خط‌کشی - اداره - تعمیر - گاردریل - ایمنی - همچنین - قاسمی - گذشته - اشاره - محورهای - نگهداری -

مطالب مرتبط با : خط‌کشی بیش از هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان زنجان
نظر شما در مورد : خط‌کشی بیش از هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های استان زنجان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها