برای دفاع از ولایت فقیه کفن می‌پوشیم/استفاده از کالای ایرانی را از منابر ماه رمضان تبلیغ کنیم

تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:12

کد مطلب: 49720 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده ولی فقیه در مازندران:

برای دفاع از ولایت فقیه کفن می‌پوشیم/استفاده از کالای ایرانی را از منابر ماه رمضان تبلیغ کنیم

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: اگر قرار باشد روزی برای دفاع از ولایت کفن بپوشیم، همه آماده هستیم، افتخار می‌کنیم و در خط مقدم قرار می‌گیریم.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در همایش بزرگ سفیران هدایت سربازان ولایت، در مصلی مرکز استان اظهار کرد: آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی حامی و پشتیبان ولایت فقیه در همه امور است.

وی با اعلام اینکه آیت‌الله‌العظمی نوری یکی از مدرسان قدیمی حوزه علمیه قم است، تصریح کرد: خیلی از مدرسان از ظرفیت ایشان استفاده کرده‌اند، فرزانه شناخته‌شده در حوزه علمیه قم، مجاهد واقعی همراه امام راحل و در حال حاضر هم یکی از مراجع ولایی و انقلابی ما محسوب می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد روزی برای دفاع از ولایت کفن بپوشیم، همه آماده هستیم، افتخار می‌کنیم و در خط مقدم قرار می‌گیریم.

امام جمعه ساری با اعلام اینکه اگر انقلاب اسلامی ایران صورت نمی‌گرفت، از روحانیت، اسلام و شیعه خبری نبود، بیان کرد: انقلاب اسلامی محصول تلاش روحانیت، علما و گذشتگان بوده است و اگر امروز مقام معظم رهبری در برابر این هجمه‌های تبلیغاتی نمی‌ایستاد، انقلاب اسلامی دچار مشکل می‌شد.

طبرسی در ادامه با اشاره به موضع‌گیری شفاف و قاطع رهبر انقلاب اسلامی در برخورد با آمریکا خاطرنشان کرد: اینکه رهبر انقلاب اسلامی سخن پیامبر اسلام(ص) و ائمه اطهار(ع) در برابر استکبار را مطرح می‌کنند، باید قدر بدانیم.

وی با اعلام اینکه در ماه مبارک رمضان از منابر زمینه ترویج استفاده از کالای ایرانی را تبلیغ کنیم، گفت: در این ماه فرصت زیادی وجود دارد و باید از آن استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار ترویج مناسب دین از منابر شد و تصریح کرد: دین را آنطور که امام راحل و رهبری تبیین کردند، به جوانان آموزش دهیم.

امام جمعه ساری یادآور شد: در حال حاضر جوانان ما به‌دلیل رشد فضای مجازی با بحران هویت مواجه هستند و مورد تهاجم فرهنگی قرار گرفته‌اند؛ باید تلاش کنیم که دغدغه‌ها را به‌صورت جدی تبیین کنیم.

86004/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #انقلاب #اسلامی #ولایت #رهبر #استفاده #اعلام #نماینده #اینکه #منابر #مازندران #رهبری #اسلام #تبیین #روحانی #جوانان #روحانیت #ترویج #برابر #تصریح #رمضان #ایرانی #کالای #تبلیغ #طبرسی #علمیه #مدرسان #خاطرنشان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برای دفاع از ولایت فقیه کفن می‌پوشیم/استفاده از کالای ایرانی را از منابر ماه رمضان تبلیغ کنیم

*

*


X https://sport45.site/