مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49722 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسعه بهترمبلمان شهری درگروهمکاری مردم است

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج گفت: تحقق شهری پویا، توسعه مبلمان شهری و زیرساخت های خدماتی در گرو همکاری مردمی در استفاده از فضاهای موجود است.

مازندشورا:علی شجاعی پور ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بهبود ظرفیت های خدماتی به توسعه شهری و خدمات رسانی مطلوب تر کمک می کند.

شجاعی پور تصریح کرد: شهرداری یک نهاد عمومی، مردمی و غیر دولتی است و هزینه های خدمات رسانی مانند ایجاد فضای سبز، امکانات بهداشتی و رفاهی از محل وصول عوارضات مردمی تامین می شود.

شجاعی پور بر رعایت قوانین اسکان در پارک ها تاکید کرد و بیان داشت: این خواهش از مردم شریف استان وجود دارد که از نصب چادر بر روی چمن ها به مانند سایر استان ها خودداری کنند.

شجاعی پور با تاکید بر اینکه گاها دیده می شود که در پارک ها خودروها را وارد چمن ها می کنند، اظهار داشت: همچنین دیده می شود که در فضای پارک ها آتش روشن می کنند و باعث تخریب فضای سبز می شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج گفت: در حوزه مدیریت پسماند، قرار دادن به موقع زباله ها جلوی درب منازل کمک فراوانی به عملکرد بهتر نیروهای خدماتی کرده و از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری می کند.

وی خواستار همکاری مردم برای جلوگیری از بروز سد معبر ها شد و ابراز داشت: سد معبرها نیز مشکلات زیاد ترافیکی و معضلاتی را به وجود می آورد که باید با فرهنگ سازی صحیح در سطح جامعه از بروز آنها جلوگیری کرد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شجاعی - جلوگیری - خدمات - تاکید - استان - مشکلات - مانند - شهرداری - خدماتی - رسانی - توسعه - مردمی -

نظر شما در مورد : توسعه بهترمبلمان شهری درگروهمکاری مردم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*