تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 13:25

کد مطلب: 49723 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتخاب شهردار فراجناحی باشد

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای چهارم شهر تهران گفت: باید از ظرفیت نخبگان در مدیریت شهری استفاده شود و آیندگان شهرداری انتخاب کنند که متخصص و شایسته باشد.

مازندشورا:ابوالفضل قناعتی در خصوص دوگزینه انتخاب شده برای شهرداری تهران گفت: امیدوارم زمانی فرا برسد که انتخاب های ما براساس شایسته سالاری و استفاده از نخبگان باشد. این توقع هم از اصول گرایان و هم اصلاح طلبان وجود دارد که به جای جریانی رأی دادن در آینده انتخاب های فراجناحی  انجام داده و افرادی را برگزینند که بتوانند به خوبی شهر را اداره کند. این نکته خطاب به خودمان هم هست و ثبت می شود و باید نسبت به آن پاسخ دهیم. امیدوارم در آینده تمام انتخاب ها به جای جریانی بودن، تخصصی باشد.

وی افزود: براساس سوابق کاری دو گزینه، یکی از گزینه ها سطح تخصص و مدیریتش مناسب با شهرداری تهران است و می توان امیدوار بود مشکلات شهر را در حوزه های مختلف از جمله عمرانی، شهرسازی و خدمات شهری بشناسد. گزینه دیگر نیز تنها در یک حوزه تخصص دارد که به نظر می آید باید فردی انتخاب شود که مدیریت گسترده تری داشته و هرچند ما تنها می توانیم براساس سوابق اظهار نظر کنیم و مشخص نیست در میدان عمل این افراد، چه توانایی هایی داشته باشند. در کل اگر شهردار تهران نسبت به مسائل شهرداری توجیه نباشد حتماً دور می خورد بنابراین باید شهرداری انتخاب شود که به تمامی حوزه ها مسلط باشد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #گزینه #براساس #تهران #سوابق #آینده #جریانی #شهردار #امیدوارم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انتخاب شهردار فراجناحی باشد

*

*


X https://sport45.site/