مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49724 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 13:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اگر بانک سرمایه برای معلمان بود هرگز دزدی نمی‌شد/معلمان از فرق ناراحتند نه فقر

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس:

اگر بانک سرمایه برای معلمان بود هرگز دزدی نمی‌شد/معلمان از فرق ناراحتند نه فقر

مازندشورا: نایب‌ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در بانک سرمایه با سرمایه معلمان خوب بازی شد و اگر این بانک برای معلمان بود، هرگز دزدی نمی‌شد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، قاسم احمدی‌لاشکی صبح امروز در مراسم گرامیداشت مقام معلم اظهار کرد: بیش از ۵۰۰ هزار دانش‌آموز و ۴۰ هزار معلم توسط آموزش و پرورش مدیریت می‌شوند.

وی با بیان اینکه رویکرد امروز به نسبت به آموزش و پرورش باید عوض شود، افزود: چالش‌های پیش‌روی آموزش و پرورش کم نیست تا نگاه همه ما به آموزش و پرورش عوض نشود، همین رویه تکراری خواهد بود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کشور آلمان بودجه آموزش و پرورش در اولویت است و بعد بودجه سلامت توزیع می‌شود؛ اگر قرار است تغییری ایجاد کنیم از همین‌جا باید شروع کنیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی به حذف آزمون مدارس سمپاد اشاره کرد و گفت: از تصمیم شورای آموزش و پرورش حمایت می‌کنیم؛ این خانه از پای‌بست ویران است، چرا شورای آموزش و پرورش احساسی تصمیم گرفت و اعلام کرد بیایند.

احمدی‌لاشکی  با بیان اینکه ۲۳ نوع مدرسه در کشور وجود دارد، خاطرنشان کرد: ما در کمیسیون روی تنوع مدرسه‌ها کار می‌کنیم، جایگاه مدرسه دولتی کجاست، کجای دنیا چنین چیزی وجود دارد؛ برای عدالت و جلوگیری از تبعیض باید شروع کنیم.

وی اضافه کرد: بهترین‌ها باید در اداره آموزش و پرورش بیایند اما کسی حاضر نیست در اداره کار کند، چون منابع مالی ضعیف دیده می‌شود؛ در گذشته توانمندترین افراد در اداره آموزش و پرورش کار می‌کردند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طرح 10ماده‌ای تصویب شده است، در حوزه پشتیبانی و مالی که یک درصد از هزینه شرکت‌های سودده و بانک‌ها در آموزش و پرورش قرار می‌گیرد و تأسیس بانک فرهنگیان نیز در این طرح قرار دارد.

احمدی‌لاشکی بیان کرد: در بانک سرمایه با سرمایه معلمان خوب بازی شد و اگر این بانک برای معلمان بود، هرگز دزدی نمی‌شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر طرح ده‌بندی تصویب شود، به آینده آموزش و پرورش خوش‌بین هستم.

نایب‌ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با شرایطی که ترامپ ایجاد کرد، با حرکت زیر چتر ولایت از این بحران عبور خواهیم کرد.

احمدی‌لاشکی افزود: معلم از رقم دریافتی و فقر ناراضی نیست بلکه از فرق ناراحت می‌شود.

وی بیان کرد: معلمان با تمام سختی‌ها کلاس درس را رها نمی‌کنند و در کشور امروز بیش از ۱۰۰ مدرسه با یک دانش‌آموز اداره می‌شود تا اعتبار علمی کشور نابود نشود.

نایب‌ رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۹ میلیون بالای ۶ سال بی‌سواد داریم، گفت: ریشه‌کن کردن بی‌سوادی شعار است.

انتهای پیام/86051/ح


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزش - آموزش و پرورش - پرورش - شورای - کمیسیون - اسلامی - معلمان - اداره - تحقیقات - اینکه - سرمایه - امروز - مدرسه - نایب‌ - خاطرنشان - تصویب - تصمیم - نمی‌شد - بودجه - می‌شود؛ - بیایند -

نظر شما در مورد : اگر بانک سرمایه برای معلمان بود هرگز دزدی نمی‌شد/معلمان از فرق ناراحتند نه فقر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*