مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49738 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 14:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کارت زرد و قرمز برای مدیران کم کار

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری فارس گفت: طبق هماهنگی انجام شده مدیرانی که در حوزه کسب و کار و سرمایه گذاری کم‌کاری داشته باشند با کارت زرد و قرمز مواجه می شوند.

مازندشورا: دارا کیانی ظهر شنبه در نشست خبری راه ارتباطی مردم و دولت در فارس افزود: اعتقاد دارم دستگاه های نظارتی سیع می کنند که جامعه ای برلی مردم ایجاد می کنند که زیست با آرامش داشته باشند.

وی ادامه داد: دفتر بازرسی در بحث دستگاه های اجرایی و عمومی نظارت دارد و در این راستا اصلاح ساختار اداری باعث می شود با کمترین هزینه پاسخگو باشند و موضوع دیگر بازرسی است.

مدیرکل بازرسی استانداری فارس تصریح کرد: طی ۵ سال گذشته گام های موثری در مبارزه با فساد ایجاد شده است و بر اساس امار ارائه شده در کشور بیشترین شکایات از شهرداری، بهداشت و درمان و تامین اجتماعی است.

کیانی یادآور شد: سیع کردیم با ایجاد سامانه قوی این ۳ مجموعه را در اولویت قرار داده ایم و موضوع سامانه ۱۱۱ که از سال ۸۸ شروع و سال ۸۹ افتتاح شد مد نظر است.

مدیرکل بازرسی استانداری فارس افزود: سامانه ۱۱۱ استانداری فارس طی چند سال گذشته رتبه اول کشور را کسب کرده است و نکته بسیار مهم ارائه مشاوره در سامانه است.

وی تاکید کرد: از ۷ صبح تا ۱۵ به طور مستقیم پاسخگویی انجام می شود و از این ساعت به بعد پیام ها دریافت می شود.

کیانی افزود: در استان فارس متاسفانه برخی از ارگانها به طور جزیره ای فعالیت می کنند که این نوع برخورد در فضای کسب و کار و سرمایه گذاری استان تاثیر دارد که برای رفع این مشکل چنانچه از اداره ای اینگونه کمکاری ارائه شود در مرحله اول کارت زرد و چنانچه تکرار شود به وزارتخانه اعلام می شود.

وی یادآور شد: نمره مدیران در سال ۹۶ برای تایید استاندار آماده شده است و بالاترین ۲۸ و کمترین زیر ۱۴ است و در بحث بازرسی هم بازرسی موردی و زمانبندی مد نظر قرار دارد.

مدیرکل بازرسی استانداری فارس در بحث سامد نیز گفت: در سال ۹۶ حدود ۳۵ هزار و ۵۸ مورد تماس داشتیم که از این تعداد ۷۷۳۰ مورد ثبت و پیگیری، ۱۱۹۰ مورد مشاوره و ۶۶۴۰ مورد هم به دستگاه اجرایی ارجاع شده است.

کیانی تصریح کرد: سال گذشته ۵۳ مدیر و فرماندار در سامد پاسخگوی مردم بودند.

وی در خصوص وضعیت شهرداری ها نیز تاکید کرد: مشکل اساسی شهرداری ها وجود قوانین، بخشنامه و.. فراوان است.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازرسی - استانداری - سامانه - کیانی - گذشته - شهرداری - ارائه - مدیرکل - افزود - دستگاه - ایجاد - مشاوره - تاکید - استان - چنانچه - موضوع - یادآور - تصریح - باشند - کمترین - مدیران - اجرایی -

نظر شما در مورد : کارت زرد و قرمز برای مدیران کم کار

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*