تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 49751 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغازعملیات اجرایی فاز سوم کمربندی آبیدر

مازندشورا: شهردارآنلاین: همزمان با نهمین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان، کلنگ احداث فاز سوم بلوار 24 متری کمربندی آبیدر سنندج روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان به زمین زده شد.

مازندشورا: شهردار سنندج در حاشیه این آیین گفت: فاز یک احداث کمربندی آبیدر از مسیر آپارتمان های امانیه تا ابتدای تقاطع غیر همسطح کوسه هجیج و فاز 2 نیز تا سه راهی تکیه و چمن در سال های گذشته اجرا شده است.
حشمت الله صیدی با اشاره به آغاز اجرای احداث فاز 3 بلوار 24 متری این کمربندی اظهار کرد: این پروژه از مسیر سه راه تکیه و چمن تا میدان حجاب اجرا خواهد شد.
به گفته وی، طول این پروژه یک کیلومتر و عرض آن 24 متر شامل 2 لاین سواره رو به متراژ هفت و نیم متر و یک لاین دوچرخه و همچنین یک لاین پیاده رو است.
صیدی هدف از اجرای این پروژه را حذف مشکلات و موانع ترافیکی موجود، ارتقای سطح بهره وری از پروژه تقاطع غیر همسطح کوسه هجیج و ایجاد گزینه ای مناسب در کاهش مسیرهای اشباع شده در محدوده کمربندی غربی شهر سنندج اعلام کرد.
شهردار سنندج یادآور شد: با اجرای فاز سه این پروژه و تکمیل این کمربندی گام موثری در راستای زیبا سازی و ارتقای سطح رفاه شهروندان، مسافران و گردشگران برداشته می شود.
وی با بیان اینکه 50 میلیارد ریال اعتبار برای احداث این پروژه اختصاص یافته است، گفت: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات داخلی شهرسداری و کمک های استانی تامین و هزینه می شود.
احداث کمربندی آبیدر به عنوان بخشی از شبکه خیابان های اصلی سطح شهر در آینده می تواند نقش مهمی در ساماندهی و هدایت ترافیک محدوده پارک کودک، شهرک کشاورز، پارک جنگلی آبیدر و ساکنان ناحیه منفصل شهری حسن آباد داشته باشد.
شهر سنندج با حدود 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #کمربندی #احداث #آبیدر #سنندج #اجرای #اعتبار #ناحیه #محدوده #همسطح #تقاطع #ارتقای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغازعملیات اجرایی فاز سوم کمربندی آبیدر

*

*


X https://sport45.site/