مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49751 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغازعملیات اجرایی فاز سوم کمربندی آبیدر

مازندشورا: شهردارآنلاین: همزمان با نهمین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان، کلنگ احداث فاز سوم بلوار 24 متری کمربندی آبیدر سنندج روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان به زمین زده شد.

مازندشورا: شهردار سنندج در حاشیه این آیین گفت: فاز یک احداث کمربندی آبیدر از مسیر آپارتمان های امانیه تا ابتدای تقاطع غیر همسطح کوسه هجیج و فاز 2 نیز تا سه راهی تکیه و چمن در سال های گذشته اجرا شده است.
حشمت الله صیدی با اشاره به آغاز اجرای احداث فاز 3 بلوار 24 متری این کمربندی اظهار کرد: این پروژه از مسیر سه راه تکیه و چمن تا میدان حجاب اجرا خواهد شد.
به گفته وی، طول این پروژه یک کیلومتر و عرض آن 24 متر شامل 2 لاین سواره رو به متراژ هفت و نیم متر و یک لاین دوچرخه و همچنین یک لاین پیاده رو است.
صیدی هدف از اجرای این پروژه را حذف مشکلات و موانع ترافیکی موجود، ارتقای سطح بهره وری از پروژه تقاطع غیر همسطح کوسه هجیج و ایجاد گزینه ای مناسب در کاهش مسیرهای اشباع شده در محدوده کمربندی غربی شهر سنندج اعلام کرد.
شهردار سنندج یادآور شد: با اجرای فاز سه این پروژه و تکمیل این کمربندی گام موثری در راستای زیبا سازی و ارتقای سطح رفاه شهروندان، مسافران و گردشگران برداشته می شود.
وی با بیان اینکه 50 میلیارد ریال اعتبار برای احداث این پروژه اختصاص یافته است، گفت: اعتبار این پروژه از محل اعتبارات داخلی شهرسداری و کمک های استانی تامین و هزینه می شود.
احداث کمربندی آبیدر به عنوان بخشی از شبکه خیابان های اصلی سطح شهر در آینده می تواند نقش مهمی در ساماندهی و هدایت ترافیک محدوده پارک کودک، شهرک کشاورز، پارک جنگلی آبیدر و ساکنان ناحیه منفصل شهری حسن آباد داشته باشد.
شهر سنندج با حدود 500 هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - کمربندی - احداث - آبیدر - سنندج - اجرای - اعتبار - ناحیه - محدوده - همسطح - تقاطع - ارتقای -

نظر شما در مورد : آغازعملیات اجرایی فاز سوم کمربندی آبیدر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*