مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49754 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 18:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بارش‌ها تا ۳ روز آینده تداوم می‌یابند/ کاهش کیفیت هوا در برخی شهرهای جنوبی

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد؛

بارش‌ها تا ۳ روز آینده تداوم می‌یابند/ کاهش کیفیت هوا در برخی شهرهای جنوبی

مازندشورا: به سبب وزش باد شدید و تشکیل گردوخاک غلیظ در شمال عربستان و جنوب عراق و انتقال آن به کشور، امروز در مناطقی از جنوب‌غرب، غرب و جنوب کشور کاهش کیفیت هوا و دید افقی را شاهدیم، همچنین روز یکشنبه در هرمزگان و جنوب‌شرق کشور شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، براساس آخرین مدل‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده سامانه بارشی همچنان در کشور فعال است. 

براساس گزارش فارس، فردا عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی کشور و در بخش‌هایی از جنوب‌شرق کشور خواهد بود که در این مناطق رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌‌شود.

شدت بارش‌ها روز یکشنبه در خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان و همچنین ارتفاعات مرکزی اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی خواهد بود.

روز دوشنبه تمرکز و عمده فعالیت سامانه بارشی در نیمه شمالی کشور خواهد بود و در این مناطق رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

به سبب وزش باد شدید و تشکیل گردوخاک غلیظ در شمال عربستان و جنوب عراق و انتقال آن به کشور امروز در مناطقی از جنوب‌غرب، غرب و جنوب کشور کاهش کیفیت هوا و دید افقی را شاهدیم. همچنین روز یکشنبه در هرمزگان و جنوب‌شرق کشور شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود. 

روز دوشنبه همچنان در مناطق شرق و جنوب‌شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود. 

روز یکشنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا نیمه‌ابری برخی ساعات ابری، رگبار و رعدوبرق و وزش باد گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۲۳ و ۱۳ درجه خواهد بود.

فردا بندرعباس با بیشینه دمای ۳۵ درجه بالای صفر گرمترین و شهرکرد با کمینه دمای ۴ درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری ۱۳۲.۶ میلی‌متر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی ۱۹۳.۹ میلی‌متر بود، بنابراین تا این تاریخ بارش سال جاری ۳۱.۶ درصد کمتر از سال گذشته است.بیشترین میزان بارش در هفته سی و دوم سال زراعی متعلق به منطقه کوهدشت استان لرستان به میزان ۶۰ میلی‌متر بود.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیش‌بینی - شمالی - مناطق - جنوب‌شرق - رگبار - تهران - میزان - میلی‌متر - رعدوبرق - یکشنبه - کیفیت - بارشی - سامانه - کمینه - گردوخاک - بیشینه - بالای - زراعی - گذشته - بارش‌ها - آینده - دوشنبه - استان - همچنین - گزارش - باران - همچنان - هواشناسی - خراسان - فعالیت - البرز - ارتفاعات - آذربایجان -

مطالب مرتبط با : بارش‌ها تا ۳ روز آینده تداوم می‌یابند/ کاهش کیفیت هوا در برخی شهرهای جنوبی
نظر شما در مورد : بارش‌ها تا ۳ روز آینده تداوم می‌یابند/ کاهش کیفیت هوا در برخی شهرهای جنوبی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*