مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49756 -تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 -ساعت : 22:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمریکا با خروج از برجام و ادعای مغموم شدن به ناتوانی خود اعتراف کرد

فرماندار شهرستان نور:

آمریکا با خروج از برجام و ادعای مغموم شدن به ناتوانی خود اعتراف کرد

مازندشورا: فرماندار شهرستان نور گفت: آمریکا به رغم اشراف اطلاعاتی و بررسی همه جانبه برای نشستن پای میز مذاکره و در نهایت تصویب برجام، ادعای مغموم شدن در برجام را دارد، این اعتراف به ناتوانی خود است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، علی شادمان بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به خروج آمریکا از برجام، اظهار کرد: در روزهای گذشته شاهد یک حرکت غیر عقلانی و غیر منطقی از سوی آمریکا و شخص ترامپ بودیم، کشوری که ادعای کدخدایی جهان را دارد می‌گوید ما (آمریکا) در برجام مغموم شدیم و ضرر کردیم.

وی افزود: آمریکا به رغم اشراف اطلاعاتی و بررسی همه جانبه برای نشستن پای میز مذاکره و در نهایت تصویب برجام، ادعای مغموم شدن در برجام را دارد،این اعتراف به ناتوانی خود است.

 فرماندار شهرستان نور تصریح کرد: اکنون ما باید تلاش کنیم و به خود متکی باشیم تا دیگران به ما نیاز داشته باشند و نیازمند بیگانه نباشیم.

این مسؤول اظهار کرد: مطمئنا بازنده این اقدام غیر عقلانی خود آمریکا است، تا کنون هم اروپا در برابر این اقدام مذموم و ناپسند موضع گرفته است.

شادمان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب هم تاکید فرمودند؛ بهترین راه مبارزه تلاش و خدمت به مردم است و هر چه ما توانمندتر شویم دشمن مایوس‌تر می‌شود و توقع ما کار و تلاش و انسجام بیشتر است.

وی در ادامه به موضوع جلسه اشاره کرد و افزود: شهر یک موجود زنده است، باید تلاش کنیم سلول‌های شهر پیر نشود و درست توسعه پیدا کند باید همه ابعاد را دید و الا  غیر متعارف می‌شود و شکل کاریکاتوری پیدا می‌کند، اگر همه ابعاد دیده نشود و یک جانبه رشد کند کاریکاتوری می‌شود ولی اگر مردم از دیدن ابعاد شهر احساس خوب داشته باشند نشان می‌دهد درست توسعه پیدا کرد.

فرماندار شهرستان نور بیان کرد: دولت برای این موضوع برنامه دارد، اعتبارات لازم هم برای بافت‌های فرسوده مسکونی وجود دارد، باید کاری کرد که سر زندگی در شهر وجود داشته باشد، اکنون برخی معابر شهری بسیار تنگ و رفت و آمد دو نفر هم  در آن به سختی انجام می‌شود که از آن به کوچه آشتی‌کنان تعبیر شده است.

این مسؤول تصریح کرد: شهرداران باید حمایت شوند زیرا انبوهی از انتظارات شهری از آنان توقع می‌رود، به عنوان مثال در جابه‌جایی یک تیر برق اداره برق باید تسریع کند، سایر دستگاه‌ها نیز باید همراه باشند، همه کمک کنند تا به اهداف خود برسیم.

شادمان در پایان گفت: شهرداران ظرف یک هفته نسبت به تصویب تامین اعتبار بازآفرینی شهری در شوراها اقدام و مصوبه را به راه و شهرسازی اعلام کنند.

86023/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمریکا - برجام - شهرستان - شادمان - ابعاد - باشند - مغموم - ادعای - اقدام - مسؤول - اکنون - کاریکاتوری - شهرداران - تصریح - توسعه - موضوع - عقلانی - بازآفرینی - اعتراف - ناتوانی - اشاره - اظهار - جانبه - افزود - فرماندار - تصویب -

نظر شما در مورد : آمریکا با خروج از برجام و ادعای مغموم شدن به ناتوانی خود اعتراف کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*