راز قتل مرد 65 ساله در آمل کشف شد

تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1397 - ساعت : 22:30

کد مطلب: 49757 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده انتظامی آمل:

راز قتل مرد 65 ساله در آمل کشف شد

مازندشورا: فرمانده انتظامی آمل از شناسایی و دستگیری قاتل کارگر 65 ساله یکی از شرکت‌های عمرانی محور هراز این شهرستان پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل به نقل از پایگاه خبری پلیس، نعمت‌الله آزادی درباره جزئیات این خبر، گفت: ساعت 4 صبح اواخر بهمن ماه سال گذشته پس از کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر قتل مردی 65 ساله که در یکی از شرکت‌های عمرانی در محور هراز این شهرستان مشغول کار بوده بلافاصله مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور کارشناسان پزشکی قانونی و کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی با بررسی‌های اولیه از صحنه قتل، تحقیقات پلیسی برای شناسایی قاتلان و علت قتل از سر گرفته شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی مأموران موفق به شناسایی عاملان این جنایت شدند.

آزادی بیان کرد: متهمان با تشکیل باند سه نفره با انگیزه سرقت اموال به مقتول که نگهبان این شرکت بوده حمله کرده و با او درگیر شدند و پس از ارتکاب به این جنایت از محل متواری شدند.

وی از دستگیری عاملان این جنایت با هماهنگی‌های قضائی پس از سه ماه کار اطلاعاتی که در یکی از استان‌های همجوار مخفی شده بودند خبر داد و گفت: در این عملیات اموال مسروقه از متهمان کشف شد.

آزادی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

86012/غ


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #متهمان #جنایت #آزادی #پلیسی #شهرستان #قضائی #عاملان #تشکیل #اموال #اطلاعاتی #بررسی‌های #مأموران #انتظامی #آگاهی #کارآگاهان #تحقیقات #فرمانده #شناسایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : راز قتل مرد 65 ساله در آمل کشف شد

*

*


X https://sport45.site/