تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 08:53

کد مطلب: 49766 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین سمینار تخصصی شهرداری‌های گیلان

مازندشورا: شهردارآنلاین: نخستین سمینار تخصصی شهرداری‌های استان گیلان با حضور ۵۲ شهردار در شهر مرزی آستارا برگزار شد.

مازندشورا:مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان عصر شنبه در سمینار تخصصی شهرداران شهرهای استان گیلان اظهار کرد: در بحث درآمدهای پایداری شهری بسیار نیازمند به تدوین کارهای عملیاتی و طرح‌های جامع هستیم که کمیته‌های مرتبط با تدوین درآمدهای پایداری شهری در این زمینه مشخص شده است.  

هوشنگ عباسقلی زاده با اشاره به اینکه مشارکت مردم در مدیریت شهری جایگاه مهمی داشته و می‌توان بخشی از تصمیمات، اختیارات و کارهای اجرایی را به محلات سپرد، افزود: این مهم باعث افزایش مشارکت مردم در بحث مدیریت شهری می‌شود.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان با بیان اینکه سال ها بود که سمیناری تخصصی با حضور گسترده شهرداران را نداشتیم، افزود: این سمینار به منظور تبیین سیاست‌های اجرایی که با دستور استاندار گیلان تهیه و به شهرهای استان ابلاغ شده است، انجام گرفت.

عباسقلی زاده خاطر نشان کرد : هدف اصلی این سمینار، رسیدن به درجه ارتقای خدمات شهری است که باعث نشاط اجتماعی خواهد شد.

وی به تأسیس شناگاه با اعتبار بالای ۴۰ میلیارد ریال در آستارا اشاره کرد و گفت: با افزایش فعالیت ها در این بخش، زمینه و بستر در شهرداری ها برای راه اندازی امکانات مختلف گردشگری فراهم است.

وی تصریح کرد:  امسال سال بسیار پرکاری برای بحث گردشگری در استان گیلان است و توجه به گردشگری تحول شهری شهرهای استان گردشگر پذیر گیلان را رقم خواهد زد.

عباسقلی زاده افزود:  شهرداران باید با تزئین مبلمان شهری محیطی با نشاط را برای شهروندان و گردشگران فراهم کنند.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #گیلان #سمینار #استان #عباسقلی #افزود #تخصصی #شهرهای #گردشگری #شهرداران #مشارکت #مدیریت #افزایش #اینکه #شهرداری #فراهم #اجرایی #کارهای #درآمدهای #استانداری #شوراهای #پایداری #بسیار #زمینه #تدوین #اشاره

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نخستین سمینار تخصصی شهرداری‌های گیلان

*

*


X https://sport45.site/