مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49778 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 -ساعت : 10:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کسب خوش رنگ‌ترین مدال مهم‌ترین آرزوی ورزشی‌ام است/  نخستین لژیونر کبدی مازندران هستم

لژیونر مازندرانی کبدی ایران:

کسب خوش رنگ‌ترین مدال مهم‌ترین آرزوی ورزشی‌ام است/ نخستین لژیونر کبدی مازندران هستم

مازندشورا: بازیکن و لژیونر مازندرانی در سوپر لیگ پاکستان گفت: کسب خوش رنگ‌ترین مدال بازی‌های آسیایی و المپیک ساحلی از مهم‌ترین آرزوی ورزشی‌ام است.

مازندشورا:مرتضی تلمارده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه به عنوان نخستین لژیونر مازندرانی رشته کبدی در سوپر لیگ تیم‌های خارجی شرکت کردم، اظهار کرد: آرزوی ورزشی‌ام کسب خوش رنگ‌ترین مدال در بازی‌های آسیایی و المپیک ساحلی با پیراهن تیم ملی است.

وی سطح کیفی رقابت‌های سوپر لیگ کبدی پاکستان را بسیار مطلوب عنوان کرد و افزود: سوپر لیگ کبدی پاکستان با حضور بازیکنان باتجربه و مطرح کشورهای مختلف بسیار بالا و هیجانی برگزار می‌شود.

بازیکن مازندرانی تیم کبدی تندر لوگور پاکستان در ادامه تصریح کرد: سوپر لیگ پاکستان با حضور 10 تیم برگزار می‌شود و تیم تندر لوگور در حین شایستگی از صعود به مرحله نیمه‌نهایی باز ماند.

تلمادره با اشاره به اینکه قراردادش با تیم پاکستانی به مدت یک فصل بود، گفت: کادر فنی تندر لوگور از عملکردم رضایت دارند، تمدید و یا جدا شدن از تیم پاکستانی منوط به تصمیم من دارد.

وی که در ترکیب تیم ملی کبدی کشورمان موفق به کسب دو مدال آسیایی شد، افزود: در لیگ کبدی ایران به خاطر عدم حمایت اسپانسر به بازیکنان از نظر مالی بها دهند که در صورت حمایت از بازیکنان بدون تردید در یکی از تیم‌های ایرانی بازی خواهم کرد.

تلمادره با بیان اینکه در حاضر تا حدودی شاهد پخش زنده مسابقات کبدی از رسانه ملی هستیم، گفت: شاید با پخش زنده مسابقات کبدی اسپانسر و سرمایه‌گذاران برای این رشته ورزشی اهمیت قائل شوند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عباد دلیری به عنوان رئیس و مربی کبدی استان خاطرنشان کرد: کبدی مازندران بازیکنان زیادی را به لیگ کشور معرفی کرد و جایگاه خوبی دارد.

86005/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - بازیکنان - پاکستان - مازندرانی - لوگور - لژیونر - عنوان - اینکه - برگزار - تلمادره - پاکستانی - پخش - مسابقات - اسپانسر - حمایت - آسیایی - ورزشی‌ام - آرزوی - رنگ‌ترین - نخستین - اشاره - بسیار - تیم‌های - افزود -

نظر شما در مورد : کسب خوش رنگ‌ترین مدال مهم‌ترین آرزوی ورزشی‌ام است/ نخستین لژیونر کبدی مازندران هستم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*