تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:21

کد مطلب: 49785 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساختمان جدید شهرداری کرمان

مازندشورا: شهردارآنلاین: سرپرست معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان از افتتاح ساختمان جدید شهرداری کرمان تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.

مازندشورا:محمدعلی قنبری با بیان اینکه ساختمان جدید شهرداری حدود ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: محوطه‌سازی و بخشی از لوله‌گذاری و تأسیسات ساختمان در محوطه باقی مانده است که در حال انجام آن هستیم.

افزود: امیدوارم ساختمان جدید شهرداری کرمان تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری برسد.

وی درباره‌ بازنگری نقاط حادثه‌خیز شهر کرمان نیز گفت: نقاط حادثه‌خیز شهر، در کارگروه ترافیک که در معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری تشکیل می‌شود، بازنگری و پس از آن مصوبات این کارگروه در شورای ترافیک استان بررسی و در صورت تصویب اجرا خواهد شد؛ ضمن اینکه یکسری مصوبات هم از قبل وجود دارد که تا سال آینده تمام این مصوبات عملیاتی خواهد شد تا حمل‌ونقل شهر و ترافیک تسهیل شود.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان همچنین در رابطه با فاینانس آسفالت گفت: اسناد مناقصه‌ ۴۰ میلیارد تومان فاینانس آسفالت در شهر در حال آماده‌سازی است.

قنبری افزود: با اجرای ۴۰ میلیارد تومان آسفالت در قالب فاینانس، تحول بزرگی در آسفالت معابر شهر شاهد خواهیم.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهرداری #ساختمان #آسفالت #کرمان #ترافیک #مصوبات #فاینانس #حمل‌ونقل #زیربنایی #میلیارد #تومان #کارگروه #اینکه #قنبری #افزود #بازنگری #حادثه‌خیز #معاونت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ساختمان جدید شهرداری کرمان

*

*


X https://sport45.site/