تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49790 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شورا با استقلال کامل به شهردار رای داد

مازندشورا: شهردارآنلاین: نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: هیچ کدام از احزاب و شخصیت های تاثیرگذار اصلاح طلب به دنبال دیکته کردن نظراتشان به ما نبودند و شورا با استقلال کامل به شهردار رای داد.

مازندشورا:سید حسن رسولی در جلسه امروز شورای شهر تهران پس از انتخاب شهردار تهران، ضمن تبریک به سیدمحمدعلی افشانی، گفت: از اقدام هوشمندانه و تاریخی دکتر حسن روحانی مبنی بر تسلیم نشدن در مقابل مخالفین بین المللی برجام و اتخاذ تصمیم داعیانه که در پی صدور مجوز ضمنی و مشروط رهبر معظم انقلاب صورت گرفت و به نفع ملی بود به عنوان شهروند سپاسگزاری می کنم. همچنان اصلاح طلب با برجام هستم و معتقدم که امروز برخلاف قبل از برجام که جهان علیه ایران بود جهان علیه اسرائیل، امریکا و عربستان است.

وی با بیان اینکه از دو معاون کنونی شهرداری تهران آقایان (حجت اله میزرایی و مهدی شیخ ) که در حوزه مدیریت و نیروی انسانی زحمات زیادی کشیدند، تشکر می کنم، افزود: شهروندان تهرانی ما به شما قول دادیم و پیمان بستیم که تحت هر شرایطی انسجام و همبستگی شورای شهر تهران را حفظ کنیم. ملاحضه می فرمایید این مهم توسط تک تک اعضا مورد اهتمام قرار گرفته است، یکی از مهم ترین دلایل استدعای من برای ماندن آقای هاشمی در شورای شهر برای کمک به این مهم بود. امروز که شهردار را انتخاب کردیم امیدوارم این انسجام با پیوستن شهردار جدید بیش از پیش تداوم داشته باشد.

وی گفت: ما با شهروندان تهرانی عهد بستیم که در تمام تصمیمات شفاف عمل کنیم، فرآیند تعیین شهردار بدون هیچ گونه مخفی کاری صورت گرفت و امروز شهردار با رای نمایندگان شما انتخاب شد. 21عضو شورای شهر برخواسته از پایگاه اجتماعی اصلاحات هستند که شخصیت هایی همچون دکتر عارف در حضور اعضا در این جایگاه موثر بودند. گواهی می دهم که هیچ کدام از احزاب و شخصیت های تاثیرگذار اصلاح طلب به دنبال دیکته کردن نظراتشان به ما نبودند و شورا با استقلال کامل به شهردار رای داد.

خزانه دار شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: از تمام دوستان در جامعه اصلاح طلب که کاندیدای دیگری داشتند و توصیه هایی به شورا کردند نیز عذرخواهی می کنم. به هر حال ما یک شهردار بیشتر نیاز نداشتیم. تقاضا می کنم این دوستان کمک کنند تا شورای شهر با شهردار فعلی بتوانند با تابلوی اصلاحات در مقطع فعلی موفق عمل کنند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه زمزمه هایی در بیرون از شورا مطرح بود و از ما می خواستند تا انتخاب شهردار را به تعویق بیندازیم، تاکید کرد: شورای شهر تصیم گرفت تا فرصت خدمت، غنیمت شمرده شود و امیدوارم با خدمت صادقانه به مردم و باتلاش برای کاستن مشکلات عمیق مبتلا به شهرداری گام برداریم، تدوین برنامه سوم درجلسات آینده شورای شهر در دستور کار قرار خواهد گرفت. همچنین امیدواریم تا پایان دوره انتخاب شهردار تکرار ناشدنی باشد و به فراموشی سپرده شود و تمام رقابت های دورن جریانی اصلاحات به رفاقت تبدیل شود تا دستاورد بیشتری داشته باشیم.

رسولی از سید محمدعلی افشانی تقاضا کرد تا از تمام برنامه های ارائه شده توسط نامزدها استفاده کنند، بدون اغراق نکات ارزنده ای در این برنامه ها وجود داشت و خواهش می کنم دکتر افشانی، نسبت به سایر معاونانی که کاندیدا  بودند، فصل رقابت را پایان دهند تا مجموعه یکدست با حفظ استقلال و اختیارات طرفین، منسجم در خدمت مردم شریف تهران گام بردارد.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شهردار #شورای شهر #شورای #تهران #برنامه #امروز #استقلال #اصلاحات #اصلاح طلب #اصلاح #افشانی #برجام #پایان #دوستان #تقاضا #رقابت #همچنین #تهرانی #شهرداری #اینکه #رسولی #شهروندان #بستیم #امیدوارم #انسجام #شخصیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورا با استقلال کامل به شهردار رای داد

*

*


X https://sport45.site/