تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49793 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام تبریک حسینی مکارم به شهردار تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: حسینی مکارم در پیامی انتخاب محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران را تبریک گفت و از اعضای شورای شهر نیز تشکر کرد.

مازندشورا: پس از انتخاب سید محمد علی افشانی به عنوان شهردار تهران، سمیع الله حسینی مکارم به وی تبریک گفت و از اعضای شورای شهر به دلیل حمایت در دوره سرپرستی، تشکر و قدردانی کرد. 

متن پیام حسینی مکارم در پی می آید: 

« اینک که بنا به  مشیعت الهی و تدبیر اعضای محترم شورای شهر تهران امانت سنگین تصدی شهرداری تهران به برادر ارجمندم جناب آقای محمد علی افشانی سپرده است، ضمن تبریک  و آرزوی توفیق برای ایشان  در  خدمت به مردم شهر تهران ری و تجریش، بر خود فرض می دانم از حمایت و راهنمایی اعضای گرامی شورا و همراهی و همکاری صادقانه کارکنان خدوم شهرداری تهران در دوران تصدی سرپرستی این مجموعه خدمت‌رسان قدردانی نمایم.

در پایان ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر محمد علی نجفی وآرزوی سلامتی کامل برای ایشان از درگاه خداوند متعال برای شورای شهر تهران و شهردار منتخب در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خدمت صادقانه به مردم آرزوی توفیق می‌نمایم.

سمیع‌الله حسینی مکارم

خدمت گذار مردم تهران

23 اردیبهشت»

منبع:ایسنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #مکارم #حسینی #قدردانی #شورای شهر #اعضای #شورای #شهردار #توفیق #صادقانه #آرزوی #شهرداری #حمایت #سرپرستی #افشانی #تبریک

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیام تبریک حسینی مکارم به شهردار تهران

*

*


X https://sport45.site/