تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49798 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خستو در گفت وگو با شهردارآنلاین تشریح کرد؛

اعلام ختم جلسه شورای شهرکرج در زمان رای گیری انتخاب شهردار/ انتخاب شهردار به فردا موکول شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی شورای شهر کرج با بیان اینکه قرار بود جلسه امروز تا هر زمان که نیاز است ادامه یابد تا سخنان کاندیدا شنیده و درمورد او رای گیری انجام شود، گفت: با وجود این توافق ،رییس شورای شهر زمان رای گیری خاتمه جلسه را در میان اعتراضات اعضا اعلام کرد.

مازندشورا:رحیم خستو سخنگوی شورای شهر کرج در گفت و گو با شهردارآنلاین در خصوص حواشی به وجود آمده در جلسه انتخاب شهردار کرج گفت: در جلسه یکشنبه گذشته قرار بر این بود که اعضا کاندیدای مورد نظر خود را روز دوشنبه یا سه شنبه اعلام کنند تا روز چهارشنبه در خصوص این افراد بحث و تبادل نظر شود. 

به گفته این عضو شورای شهر کرج روز چهارشنبه رییس شورای شهر اعلام کرد که تا کنون به جز یک نفر یعنی «سریزدی» هیچ کس دیگری معرفی نشده است.

وی همچنین اظهار کرد: متاسفانه جلسه امروز با به طور کامل به اطاله کلام و تذکرات پیش از دستور همراه بود که نیازی به آن نبود، در هر صورت سه گزینه پیش روی اعضا قرار گرفت، اول اینکه بنابر درخواست عده ای از  اعضا درخواست شد که فرصت دیگری برای معرفی کاندیدا در نظر گرفته شود، دوم اینکه امروز تنها برنامه ها و نظرات کاندیدای مورد بحث شنیده شود و سوم اینکه جلسه امروز تا هر زمان که طولانی شود ادامه پیدا کند  تا صحبت های سریزدی شنیده شده و  برای انتخاب او رای گیری انجام شود.

خستو ادامه داد: در نهایت تصمیم بر این شد که امروز علاوه بر شنیدن سخنان کاندیدا مورد نظر رای گیری نیز انجام شود، اما رییس شورا زمان رای گیری، خاتمه جلسه را در میان اعتراضات اعضا اعلام کرد.

به گفته سخنگوی شورای شهر کرج رییس شورای شهر زمان تصمیم گیری برای انتخاب شهردار را فردا بعد ازظهر اعلام کرده است که اعضا امیدوارند این بار دیگر بازی صورت نگیرد و شهردار انتخاب شود.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورای شهر #شورای #شهردار #اعلام #امروز #اینکه #درخواست #کاندیدا #تصمیم #ادامه #شنیده #دیگری #کاندیدای #سخنگوی #چهارشنبه #سریزدی #شهردارآنلاین #معرفی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اعلام ختم جلسه شورای شهرکرج در زمان رای گیری انتخاب شهردار/ انتخاب شهردار به فردا موکول شد

*

*


X https://sport45.site/