تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49801 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معرفی شهروندان برگزیده در روز همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار همدان گفت: مراسم اختتامیه جشنواره «شهروندان برگزیده همدان» شهریورماه سال جاری و همزمان با روز همدان برگزار می‌شود.

مازندشورا:عباس صوفی زمینه تغییر زمان جشنواره شهروند برگزیده همدان افزود: با توجه به اینکه روز همدان رویداد مهمی برای شهروندان همدانی محسوب می‌شود، پیشنهاد دادیم تا جشنواره شهروندان برگزیده با برنامه‌های ویژه روز همدان ادغام شود تا شیرینی ایجاد شور و نشاط این رویداد اثرگذار شهری به کام مردم شیرین‌تر شود.

وی با بیان اینکه روز همدان به عنوان یک مناسبت و روز تاریخی، مطرح است و به طور قطع برنامه‌های ویژه‌ای را برای این روز تدارک خواهیم دید، گفت: تغییر زمان جشنواره در صحن شورای اسلامی شهر همدان مطرح و به تصویب رسید.

صوفی عنوان کرد: به دلیل حساسیت‌های اعضای شورا برای برپایی جشنواره‌ای در خور شان شهروندان همدانی، زمان برپایی جشنواره شهروندان برگزیده همدان با حضور میهمانان ویژه در شهریورماه امسال خواهد بود.

وی از حضور افراد برجسته‌ داخل و خارج از کشور در اختتامیه جشنواره شهروندان برگزیده همدان خبر داد و بیان کرد: انتخاب شهروندان برگزیده، حسِ وظیفه‌شناسی را به عنوان فرهنگ در جامعه نهادینه می‌کند که در این راستا شورای شهر و شهرداری همدان برای آنکه اثبات کنند نسبت به نگرش شهروندان بی‌تفاوت نیستند، به برگزاری این چنین جشنواره‌هایی اقدام کرده‌اند.

صوفی در ادامه شناسایی، معرفی و الگوسازی شهروندان برگزیده در سطح جامعه، بسترسازی برای ارتقای آموزش‌های شهروندی و همچنین تلاش برای تبدیل جشنواره به رویدادی فرهنگی- اجتماعی سالانه در سطح شهر را از مهمترین اهداف جشنواره برشمرد.

شهردار همدان یادآور شد: دبیرخانه جشنواره شهروندان برگزیده همدان از آبان‌ماه سال گذشته به همت مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای شهر و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان آغاز به کار کرده است.

صوفی همچنین با اشاره به رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیایی در سال ۲۰۱۸، گفت: سال ۲۰۱۸ بهانه‌ای برای شناساندن همدان و فرهنگ این شهر به جهانیان است که همزمان شدن برپایی جشنواره شهروندان برگزیده همدان فرصت بسیار مناسبی برای معرفی برترین و فعال‌ترین شهروندان همدانی است که اخلاق‌مدارانه نسبت به وضعیت شهر و دلسوازانه برای کمک به مدیریت شهری عمل می‌کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم یک جشنواره درخور و شایسته شهر همدان داشته باشیم، اظهار کرد: ۲۰۱۸، سال پربرکتی در حوزه رونق گردشگری، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خواهد بود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #همدان #شهروندان #جشنواره #برگزیده #شورای #برپایی #فرهنگی #معرفی #عنوان #رویداد #اینکه #همدانی #اجتماعی #گردشگری #شورای شهر #تغییر #جامعه #فرهنگ #برنامه‌های #شهرداری #همچنین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معرفی شهروندان برگزیده در روز همدان

*

*


X https://sport45.site/