تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49802 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نمایشگاه کتاب باید در داخل شهر برگزار شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد نمایشگاه خیابانی از تصاویر و فرهیختگان در دوره نمایشگاه کتاب قابل تقدیر است.

مازندشورا: زهرا نژاد بهرام در شصت و سومین جلسه شورا و پیش از انتخاب شهردار گفت : ایجاد نمایشگاهی خیابانی از تصاویر و معرفی فرهیختگان، نویسندگان که از سرمایه های این کشور هستند  در دوره نمایشگاه کتاب از سوی شهرداری تهران قابل تقدیر است.

وی ادامه داد : پیوند فرهنگی میان نسل های جدید و قدیم در اتصال به سرمایه های فرهنگی و اجتماعی از برجسته ترین آثار ادبی نمایشگاه خیابانی بود این مهم همچنین فرصتی برای نشر فرهنگ ، کتاب و نشر باور های مشترک نسبت به سرمایه های بزرگ انسانی کشور است.

نژاد بهرام افزود:  این رو لازم است  شهرداری تهران با بهره گیری از ظرفیت های خلاقانه موجود در شهر هویت فرهنگی و اجتماعی تهران را ارتقا دهد.

این عضو شورای شهر تهران در ادامه خاطر نشان ساخت : در این میان برگزاری رویداد های فرهنگی در سطح شهر تهران نیز قابل تقدیر است و من این را فرصتی می دانم برای نشر فرهنگ در سطح شهر.

وی اظهار داشت : هر اقدام مفیدی احتمال هزینه هایی نیز دارد اما مهم این است نمایشگاه هایی از این دست باید در مراکز شهری برگزار شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #تهران #فرهنگی #نمایشگاه #سرمایه #اجتماعی #فرصتی #فرهنگ #بهرام #تقدیر #شهرداری #برگزار #خیابانی #ادامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایشگاه کتاب باید در داخل شهر برگزار شود

*

*