مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49816 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 -ساعت : 15:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن

استفاده از برنامه نامزدهای شهرداری در تدوین برنامه سوم

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون شهردار تهران گفت: در فرآیند انتخاب شهردار ۵ برنامه از سوی نامزدها ارائه شد و ما می‌توانیم از این برنامه‌ها در تدوین برنامه ۵ ساله استفاده کنیم .

مازندشورا:حجت میرزایی در حاشیه برگزاری شصت و سومین جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخاب شهردار تهران در جلسه امروز منجر به چند پیام شد که اگر به هر دلیلی اقدامات شهرداری متوقف شد اما با برخورداری از گزینه‌های مختلف در زمان کوتاهی فرآیند انتخاب جدید انجام پذیرفت.

وی تصریح کرد: فعالیت شورا و شهرداری متوقف شدنی نیست و قاعدتا تغییر شهردار خللی در مدیریت شهری وارد نخواهد کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تهران در خصوص انتخاب افشانی به عنوان شهردار جدید تهران بیان کرد: وی تجربه خوبی در مدیریت شهری دارد و در این حوزه نیز فعالیت کرده است که از آن جمله به حضور وی در معاونت‌های مختلف از جمله معاون عمرانی وزیر کشور، رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و همچنین استانداری اشاره کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که شهردار جدید با چه چالش‌هایی روبرو است، گفت: تعهدات مالی بسیار سنگین شهرداری تهران و بدهی‌هایی این مجموعه و همچنین مطالبات شهرداری از جمله چالش‌هایی است که شهرداری با آن روبرو است که قطعا با تجربیات افشانی این مشکلات برطرف خواهد شد.

میرزایی همچنین در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه آیا شهردار جدید مورد تأیید نظام قرار خواهد گرفت یا خیر، افزود: افشانی در ۳۰ سال گذشته در سمت‌های مختلفی فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به استانداری، معاونت‌های مختلف و همچنین معاونت عمرانی وزارت کشور اشاره کرد و نظام به وی اعتماد داشته است و به نظر نمی‌رسد مشکلی را برای تأیید داشته باشد.

وی همچنین درباره خروج از برجام  و مشکلاتی که برای فاینانس ایجاد می شود افزود: نمی شود گفت که خروج آمریکا از برجام اثری در فعالیت‌های شهرداری ندارد زیرا در برخی مجاری اثرگذار است اما نقش قابل توجهی از پروژه‌های شهرداری که اثرگذار نیز هستند از تنوع سرمایه‌گذار برخوردارند.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری تهران افزود: بر همین اساس در بعضی از پروژه‌های عمرانی داوطلبانی از آسیاسی شرقی و جنوب آسیا وجود دارد و این موضوع نیز قابل توجه است.

وی در پایان در خصوص آخرین وضعیت برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران گفت: هم اکنون در حال تدوین برنامه هستیم و این در حالی است که در فرآیند انتخاب شهردار ۵ برنامه از سوی نامزدها ارائه شد و ما می‌توانیم از این برنامه‌ها استفاده کنیم اما پیش بینی می‌شود تا تیرماه برنامه ۵ ساله سوم شهرداری تدوین شود.

منبع:مهر


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - برنامه - تهران - شهردار - همچنین - افشانی - عمرانی - افزود - فعالیت - معاون - مختلف - تدوین - روبرو - چالش‌هایی - تأیید - پروژه‌های - اشاره - اثرگذار - میرزایی - استفاده - مدیریت - توسعه - معاونت‌های - فرآیند - متوقف - استانداری -

نظر شما در مورد : استفاده از برنامه نامزدهای شهرداری در تدوین برنامه سوم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*