مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4982 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 10:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران:

حل معضلات تهران نیازمند تشکیل یک دولت محلی است

مازندشورا: نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت یکپارچه شهری یک گام موثر ، ضروری و کاربردی است که می تواند آغازی برای حل بسیاری از مشکلات و معضلات موجود در شهر باشد.

مازندشورا:

بلدیه| مرتضی طلایی با اشاره به اینکه کلانشهری همانند تهران باید به یک دولت محلی دست پیدا کند تا معضلات موجود در شهر حل شود، اظهار کرد: اعضای شورایاری ها ظرفیت های اجتماعی مدیریت شهری محسوب می شوند و می توانند نقش دولت محلی را بر عهده داشته باشد این در حالی است که با مدیریت یکپارچه شهری می توان این مهم را محقق کرد.
وی با بیان اینکه مدیریت یکپارچه یکی از ملزومات پایتخت است و باید در ابتدای امر این مدیریت تعریف شود، ادامه داد: در این نوع مدیریت باید حدود اختیارات ، وظایف ، نحوه و ساختار سازمان ها و مدیریت آنها روشن شود و اهداف را نیز برای رسیدن به آن مشترک کرد.
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: مدیریت یکپارچه به دنبال تعامل و هماهنگی مدیران با یکدیگر است تا از موازنه کاری ها و تداخل کاری ها ممانعت کند همچنین با مدیریت یکپارچه سطح اختیارات و وظایف در یک دولت محلی افزایش پیدا می کند و همین امر موجب حل معضلات و مشکلات شهر می شود.
طلایی با تاکید بر اینکه نمی توان انتظار داشت که یک دستگاه به تنهایی تمامی معضلات شهر را کاهش داده و حل کند، خاطر نشان کرد: مدیریت یکپارچه هم افزایی میان دستگاه ها و تقسیم کار میان نهادها را به دنبال خواهد داشت که این امر خود به منزله افزایش سرعت کمی و کیفی حل آسیب ها و معضلات اجتماعی است .


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - یکپارچه - معضلات - تهران - اینکه - دنبال - افزایش - دستگاه - وظایف - اجتماعی - اسلامی - طلایی - شورای - اختیارات -

نظر شما در مورد : حل معضلات تهران نیازمند تشکیل یک دولت محلی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها