مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49824 -تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان عفاف و حجاب

فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان عفاف و حجاب

مازندشورا: فرمانده انتظامی مازندران گفت: هنجارهای دینی به ویژه عفاف و حجاب باید در محیط های عمومی با دقت بیشتری رعایت شود و با معدود افرادی که به نحو مشهودی هنجارشکنی می‌کنند، برخورد قانونی لازم صورت می‌گیرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار سیدمحمود میرفیضی بعد از ظهر امروز در جمع فرماندهان و مسؤولان انتظامی استان در ساری با تبریک در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان از تلاش و زحمات همه فرماندهان، مسؤولان و کارکنان انتظامی استان در حوزه قرارگاه جهادی آموزش قدردانی کرد.

وی با اشاره به تهدیدات دشمنان نظام بر علیه کشور، مشکلات اقتصادی و موضوع خروج امریکا از برجام بر آمادگی پلیس در مقابله با این تهدیدات تاکید کرد و افزود: نیروی انتظامی در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از کالای ایرانی و برخورد با مفسدان اقتصادی گام‌های موثری برداشته است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه پلیس مجاهد مسؤول باید پاسخگو باشد، افزود: پاسخگویی به مطالبات مردمی از وظایف ذاتی پلیس است.

این مسؤول ارتقاء توان عملیاتی در حوزه‌های مختلف انتظامی، ارتقاء کیفی و کمی خدمات انتظامی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و طرح مکنا، تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز، مقابله با تهدیدات و آسیب‌های فضای مجازی، ارتقاء امنیت اخلاقی، مقابله با قاچاق موادمخدر، کاهش کشته‌شدگان حوادث رانندگی را از اولویت‌های پلیس در سال جاری اعلام کرد.

میرفیضی با تاکید بر مدیریت جهادی در انجام وظایف و ماموریت‌های پلیس، گفت: مدیریت جهادی الگویی از دوران دفاع مقدس است که همه فعالیت‌ها و اقدامات در فضایی برگرفته از آموزه‌های دینی و تلفیقی از اراده انسانی و اراده الهی با پیروی آگاهانه از ولی امر زمان و ولی فقیه صورت می گرفت.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم کشوری در کاهش کشته‌شدگان حوادث رانندگی در حوزه درون شهری و کسب رتبه برتر در برخورد با تخلفات راهور، افزود: باید با فرهنگ‌سازی و استفاده از ظرفیت سازمان و دستگاه‌های اجرایی نسبت به پیشگیری و کاهش حوادث رانندگی اقدام کرد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های دشمنان نظام بر علیه کشور، ایجاد شکاف بین مردم و مسؤولان، تفرقه بین اقوام و طوایف و مشکلات اقتصادی را از جمله توطئه‌های دشمنان نظام برشمرد و افزود: نیروی انتظامی مجری قانون و حافظ ارزش‌ها است و با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

این مسؤول با تاکید بر استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در حوزه مسائل اجتماعی بر ساماندهی و استفاده از آنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی در راستای برقراری نظم و امنیت تاکید کرد.

میرفیضی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن ایام ماه مبارک رمضان بر حفظ حرمت این ماه معنوی، شب‌های قدر و تکریم شعائر اسلامی از سوی شهروندان تاکید کرد و گفت: هنجارهای دینی به ویژه عفاف و حجاب باید در محیط های عمومی با دقت بیشتری رعایت شود و با معدود افرادی که به نحو مشهودی هنجارشکنی می‌کنند، برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتظامی - برخورد - مقابله - تاکید - اشاره - افزود - مسؤول - فرمانده - مازندران - ارتقاء - حوادث - اجتماعی - استفاده - رانندگی - اقتصادی - قاچاق - جهادی - تهدیدات - دشمنان - میرفیضی - مسؤولان - اقدامات - رمضان - مبارک - مدیریت - استان - قانون - ظرفیت - کشته‌شدگان - اراده - مختلف - راستای - نیروی - اعلام - فرماندهان - وظایف - امنیت - مشکلات - حوزه‌های - اخلاقی -

نظر شما در مورد : برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان عفاف و حجاب

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*