مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49841 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دولت رهنمودهای رهبری را جدی بگیرد

امام جمعه قائم‌شهر:

دولت رهنمودهای رهبری را جدی بگیرد

مازندشورا: امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه دولت باید کمر همت را محکم ببند و رهنمودهای رهبری را جدی بگیرد، گفت: در مسئله مذاکرات نباید بخاطر کمی راحتیِ بیشتر تن به هر ذلتی دهیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جویبار به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن کریم شهرستان جویبار با حضور آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم‌شهر، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، فرماندار جویبار و جامعه قرآنی در سالن اجتماعات ناحیه مقاومت بسیج جویبار برگزار شد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با اشاره به اینکه امام راحل وقتی پیش‌بینی کردند که صدای شکسته شدن دنده‌های نظام کمونیست را می‌شنود، گفت: کسی احتمال هم نمی‌داد که اینطور بشود و همه دیدند که درست همان شد که امام پیش‌بینی کردند.

آیت‌الله علی معلمی با بیان اینکه حالا هم رهبر کمونیست جهان در مواقع حساس و در تنگنا از رهبر جمهوری اسلامی ایران مدد می‌گیرد، اظهار کرد: رهبری بارها فرموده بودند که به مذاکرات خوشبین نیستم و همین چند روز پیش هم خیلی شفاف گفتند که بعضی از مسؤولان می‌گفتند هسته‌ای را ول کنید و من به آنها می‌گفتم اگر هسته‌ای را ول کنیم آنها بهانه دیگری می‌گیرند زیرا آنها می‌خواهند نظام وابسته به آنها باشد تا منافع آنها تامین شود.

وی با بیان اینکه ما نباید بخاطر کمی راحتی بیشتر تن به هر ذلتی دهیم، افزود: بنده می‌دانم سختی دارد اما مگر اصل انقلاب با مذاکره پیروز شد که الان با مذاکره می‌خواهید پیروز شوید.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه در هر صورت اتمام حجتی شد و ماهم ملامتی نمی‌کنیم که چرا چهار یا پنج سال فرصت را ازدست داده‌اید، عنوان کرد: واقعا عیب و ننگ است برای یک ملت و دولت انقلابی که بعد از 40 سال اسباب بازی کودکانش و لوازم آرایشی زنانش از خارج بیاید و ارز از کشورش خارج شود. این شأن دولت انقلابی نیست، دولت باید کمر همت را محکم ببند و رهنمودهای رهبری را جدی گیرد.

معلمی خاطرنشان کرد: اینجاست که باید بگویم جریانات و گروه‌های سیاسی امام راحل و بنیانگذار انقلاب اسلامی را قبول دارید یا خیر؟ اگر قبول دارید بروید صحیفه نور امام را که صریحا فرمودند را بخوانید که ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است و یعنی ولایت استمرار دارد.

امام جمعه قائمشهر با اشاره به اینکه اگر می‌خواهید درک و بصیرت داشته باشید رو به قرآن بیاورید زیرا قرآن برای قشر خاصی نازل نشده است و همه مومنان می‌بایست از آن بهره‌مند شوند، ادامه داد: در سوره بقره آیه 121 آمده آنهایی که قرآن تلاوت می‌کنند حق قرآن را ادا کنند و این مسابقات بسیار ارزشمند است و از دست اندرکاران برپایی این مراسم تشکر می‌کنم.

معلمی در پایان به از نقش برجسته حافظان و قاریان قرآن و اثرگذاری آنها در فضای مجازی و در جمع دوستان و اقوام اشاره کرد و گفت: به فرموده نبی مکرم اسلام؛ دلهای خودتان را به استغفار و تلاوت قرآن زنگ‌زدایی کنید.

3141/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رهبر - اینکه - رهبری - مازندران - جویبار - معلمی - ولایت - قائم‌شهر - اشاره - مراسم - می‌خواهید - پیروز - مذاکره - انقلابی - انقلاب - دارید - رهنمودهای - تلاوت - شهرستان - هسته‌ای - فرموده - خبرگان - نماینده - آیت‌الله - خیریه - اوقاف - اسلامی - کمونیست - پیش‌بینی - مسابقات -

نظر شما در مورد : دولت رهنمودهای رهبری را جدی بگیرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*