مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49843 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

مدیرکل کمیته امداد مازندران اعلام کرد

آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

مازندشورا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: جشن رمضان با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با حضور سازمان‌ها در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون 18 دستگاه برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

مازندشورا:رضا نوروزی جعفری امروز درباره برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان در شهرستان ساری، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در روزهای و زمان‌های خاص برنامه‌های خاصی را در دستور کار خود دارد تا از این فرصت‌ها به نحو احسن برای نیازمندان بهره‌گیری کند.

وی ادامه داد: ماه رمضان بهار معنویت است که در این ماه مبارک بیشتر سعی می‌کنند از حال نیازمندان دستگیری کنند که البته تأکید بر توجه به وضعیت آشنایان نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با اشاره به اینکه با کمک خیران 80 درصد مددجویان سبد کالای شب عید را دریافت کردند، افزود: برای ماه مبارک رمضان نیز تلاش داریم سبد کالای متناسب با این ماه پرخیر و برکت برای افطار و سحر تدارک دیده شود.

نوروزی جعفری اضافه کرد: 200 هزار کیسه همیان مولا بین مازندرانی‌ها توزیع می‌شود تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بحث اطعام و افطاری کاملاً مردمی با حمایت خیران انجام می‌شود، تصریح کرد: جشن رمضان با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با حضور سازمان‌ها در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون 18 دستگاه برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران درباره طرح مفتاح‌الجنه، تصریح کرد: این طرح باحضور مسؤولان و خیران چندین سال است که در منزل نیازمندان برگزار می‌شود که خیران از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نوروزی جعفری اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که از نزدیک تمام خیران آن را لمس می‌کنند بحث خیر و برکتی است که به خیران می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد دبیر جمع‌آوری زکات و فطریه است، گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده و با اطمینان خاطر این کمک‌ها جمع‌آوری شود و گزارش آن ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: همه مردم نوع‌دوست مازندران می‌توانند کمک‌های خود را با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا پرداخت از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #011*8877* براساس نیت خود مبالغ واریز کنند.

این مسؤول به اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مددجویان اشاره کرد و افزود: تلاش ما این است شاخص‌های فرهنگی را در بین مددجویان ارتقا دهیم.

نوروزی جعفری در پایان گفت: سال گذشته حدود 8 میلیارد تومان کمک به‌صورت نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امداد - کمیته - مازندران - خیران - رمضان - مدیرکل - نوروزی - جعفری - نیازمندان - جمع‌آوری - اشاره - مبارک - برنامه‌های - مددجویان - اینکه - نزدیک - فرهنگی - براساس - کالای - تصریح - افزود - اظهار - آمادگی - اعلام - دستگاه - درباره - خمینی - دستور -

نظر شما در مورد : آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*