آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:30

کد مطلب: 49843 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل کمیته امداد مازندران اعلام کرد

آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

مازندشورا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: جشن رمضان با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با حضور سازمان‌ها در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون 18 دستگاه برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

مازندشورا:رضا نوروزی جعفری امروز درباره برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان در شهرستان ساری، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) در روزهای و زمان‌های خاص برنامه‌های خاصی را در دستور کار خود دارد تا از این فرصت‌ها به نحو احسن برای نیازمندان بهره‌گیری کند.

وی ادامه داد: ماه رمضان بهار معنویت است که در این ماه مبارک بیشتر سعی می‌کنند از حال نیازمندان دستگیری کنند که البته تأکید بر توجه به وضعیت آشنایان نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با اشاره به اینکه با کمک خیران 80 درصد مددجویان سبد کالای شب عید را دریافت کردند، افزود: برای ماه مبارک رمضان نیز تلاش داریم سبد کالای متناسب با این ماه پرخیر و برکت برای افطار و سحر تدارک دیده شود.

نوروزی جعفری اضافه کرد: 200 هزار کیسه همیان مولا بین مازندرانی‌ها توزیع می‌شود تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بحث اطعام و افطاری کاملاً مردمی با حمایت خیران انجام می‌شود، تصریح کرد: جشن رمضان با هدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با حضور سازمان‌ها در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون 18 دستگاه برای حضور در این جشن اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران درباره طرح مفتاح‌الجنه، تصریح کرد: این طرح باحضور مسؤولان و خیران چندین سال است که در منزل نیازمندان برگزار می‌شود که خیران از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شده و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

نوروزی جعفری اظهار کرد: مهم‌ترین موضوعی که از نزدیک تمام خیران آن را لمس می‌کنند بحث خیر و برکتی است که به خیران می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد دبیر جمع‌آوری زکات و فطریه است، گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده و با اطمینان خاطر این کمک‌ها جمع‌آوری شود و گزارش آن ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران یادآور شد: همه مردم نوع‌دوست مازندران می‌توانند کمک‌های خود را با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و یا پرداخت از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #011*8877* براساس نیت خود مبالغ واریز کنند.

این مسؤول به اجرای برنامه‌های فرهنگی برای مددجویان اشاره کرد و افزود: تلاش ما این است شاخص‌های فرهنگی را در بین مددجویان ارتقا دهیم.

نوروزی جعفری در پایان گفت: سال گذشته حدود 8 میلیارد تومان کمک به‌صورت نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شد.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #امداد #کمیته #مازندران #خیران #رمضان #مدیرکل #نوروزی #جعفری #نیازمندان #جمع‌آوری #اشاره #مبارک #برنامه‌های #مددجویان #اینکه #نزدیک #فرهنگی #براساس #کالای #تصریح #افزود #اظهار #آمادگی #اعلام #دستگاه #درباره #خمینی #دستور

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمادگی 18 دستگاه اجرایی مازندران برای برگزاری جشن رمضان

*

*


X https://sport45.site/