مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49844 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اشتغال خوابیده و بازار نداریم/همه زیرساخت‌های تولید با مشکل مواجه است

رئیس انجمن معدن خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران:

اشتغال خوابیده و بازار نداریم/همه زیرساخت‌های تولید با مشکل مواجه است

مازندشورا: رئیس انجمن معدن خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: درحال حاضر با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنیم به این دلیل که اشتغال خوابیده و بازار نداریم و در بخش تسهیلات و تأمین اجتماعی نیز با مسائلی مواجه هستیم.

مازندشورا:یدالله عبدی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: نامگذاری امسال باعنوان حمایت از کالای ایرانی در امتداد شعار سال گذشته اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بوده است.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران دارای 17 نوع ماده معدنی است، اضافه کرد: مازندران رتبه نخست تولید فلورین، فیلیز، پوکه معدنی و رتبه دوم تولید زغال سنگ را در کشور دارد و همچنین از ذخایر متنوع سنگ‌های گرانیتی برخوردار است ولی با این وجود اقدامی در زمینه فرآوری آن صورت نگرفته است.

رئیس انجمن معدن خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه این قابلیت‌ها می‌تواند موتور محرک اشتغال، تولید و خدمات شود، اضافه کرد: یک‌سری مشکلاتی در بخش منابع‌طبیعی، جهاد کشاورزی و محیط زیست داشتیم که در حال پیگیری هستیم.

عبدی با اعلام اینکه مهم‌ترین مشکل ما در بحث نقدینگی است، تصریح کرد: در بخش معدن باید میلیاردهای سرمایه را باید بخوابانیم که نکته مهم این است این سرمایه‌ها بعد از پنج سال مستهلک می‌شود.

وی اظهار کرد: درحال حاضر با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنیم به این دلیل که اشتغال خوابیده، بازار نداریم و در بخش تسهیلات و تأمین اجتماعی نیز با مسائلی مواجه هستیم که امیدواریم با پیگیری‌های استاندار مازندران منتج به نتیجه مطلوب شود.

این مدرس دانشگاه با تأکید بر اینکه تولید ما کیفیت بالا و دارای قابلیت رقابت با بازار جهانی باشد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر کالای ایرانی با این قیمت‌ها اصلا قابل قیاس با بازار جهانی نیست باید در این زمینه فرهنگ‌سازی شود.

عبدی تصریح کرد: درحال حاضر همه زیرساخت‌های تولید با مشکل مواجه بوده و هزینه تمام شده تولید بالا است که مهم‌ترین اقدام پایین آوردن هزینه‌های تولید است.

وی گفت: ما اعتقاد دارم آنچه که در هشت سال دفاع مقدس موجب پیروزی ما شد ایمان و اعتقاد مردم بود که درحال حاضر دشمنان با تمام توان خود این اعتقاد مردمی را نشانه رفتند، باید به این مهم توجه کنیم دشمنان به‌خوبی دارند کارشان را انجام می‌دهند ولی برخی مسؤولان در خواب هستند که باید همه یکدل و یک صدا برای خروج از این مشکل تلاش کنیم.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تولید - مازندران - بازار - اشتغال - اینکه - مواجه - درحال - اعتقاد - دشمنان - اعلام - هستیم - زمینه - مهم‌ترین - جهانی - تصریح - اضافه - ایرانی - نداریم - خوابیده - تجارت - زیرساخت‌های - اظهار - دارای - انجمن - کالای - معدنی -

نظر شما در مورد : اشتغال خوابیده و بازار نداریم/همه زیرساخت‌های تولید با مشکل مواجه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*