قائم‌شهر شهر هزارشهید است نه پرتقال و بهارنارنج/دخالت‌ها عامل اصلی مختل شدن خدمات به شهروندان است

تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 10:58

کد مطلب: 49848 چاپ به اشتراگ گذاشتن

واکنش شیرسوار به پیشنهاد یکی از اعضای شورا

قائم‌شهر شهر هزارشهید است نه پرتقال و بهارنارنج/دخالت‌ها عامل اصلی مختل شدن خدمات به شهروندان است

مازندشورا: عضو شورای اسلامی قائم‌شهر گفت: قائم‌شهر نه شهر بهارنارنج است و نه شهر پرتقال بلکه شهر هزارشهید است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، محمدعلی شیرسوار در صحن علنی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر با بیان اینکه  تنها چندروزی به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نمانده اما فضاسازی مناسب این ماه در شهر انجام نشده است، اظهار کرد: این اتفاق تازه‌ای نیست و در سایر مناسبت‌های ملی و مذهبی دیگر هم این اتفاق رخ داد و از همین الان به‌دلیل این کوتاهی از شهروندان عذرخواهی می‌کنیم.

وی افزود: با نگاه و شناختی که از شهردار دارم، می‌دانم که نسبت به این مسائل آشنایی دارد و این کوتاهی جای اغماض نیست.

عضو شورای اسلامی شهر قائم‌شهر تصریح کرد: در حوزه پسماند هیچ مصوبه‌ای به‌دست ما نمی‌رسد و این امر بسیار ثقیل است که ما سخنگوی اداره یا نهادی باشیم، این در شأن ما و مردمی که به ما رأی دادند، نیست.

شیرسوار با بیان اینکه عموم تصمیماتی که در بحث پسماند و بند 20 گرفته شده درست است ولی در زونکن‌ها خاک می‌خورد و اجرایی نمی‌شود، اضافه کرد: چرا رؤسای کمیسیون‌های ما در شورا این شجاعت را ندارند که در را برای حضور مشاوران و مذاکره باز کنند.

وی در پاسخ به پیشنهاد یکی از اعضای شورا مبنی براینکه قائم‌شهر را به نام شهر پرتقال ثبت کنیم واکنش نشان داد و گفت: قائم‌شهر نه شهر بهارنارنج است و نه شهر پرتقال بلکه شهر هزارشهید است.

این عضو شورا ادامه داد: فرهنگ شهادت از عطر بهار نارنج و پرتقال خوشبوتر است و حوزه‌های دیگر را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

شیرسوار دخالت‌ها را عامل اصلی خدشه در ارائه خدمت به مردم برشمرد و گفت: ما به‌عنوان کسانی که با رأی و اعتماد مردم روی صندلی شورا نشستیم، باید سعی کنیم بهترین تصمیمات را بدون دخالت شخص یا اشخاص برای شهر اتخاذ کنیم.

انتهای پیام/86044/ح


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #قائم‌شهر #پرتقال #شیرسوار #اسلامی #اتفاق #کوتاهی #شورای #پسماند #دخالت‌ها #اعضای #هزارشهید #واکنش #پیشنهاد #شهروندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : قائم‌شهر شهر هزارشهید است نه پرتقال و بهارنارنج/دخالت‌ها عامل اصلی مختل شدن خدمات به شهروندان است

*

*