تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 11:00

کد مطلب: 49849 چاپ به اشتراگ گذاشتن

محمد سالاری در گفت‌وگو با شهردارآنلاین:

مبارزه با فساد توسط شورای شهر همچنان ادامه خواهد داشت/دغدغه مردم شفاف‌سازی در حوزه شهرداری است

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران معتقد است شهردار جدید تهران مانند محمدعلی نجفی باید همچنان به همان روش با فساد و رانت در شهرداری مبارزه کند.

مازندشورا:محمد سالاری، عضو شورای شهر تهران با تاکید بر ادامه مبارزه با فساد و رانت در شهرداری تهران به شهردارآنلاین گفت: زمانی که محمدعلی نجفی در شهرداری تهران حضور داشت با توجه به حمایت شورای شهر از وی برنامه خوبی را برای برخورد با تخلفات ، فساد زدایی و شفاف سازی در شهرداری بنا نهاد که همچنان ادامه دارد.  

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر اعتقاد دارند، مبارزه با فساد باید ادامه داشته باشد، تصریح کرد:متاسفانه در این برنامه وقفه کوچکی به وجود آمد ولی حالا با انتخاب شهردار جدید او باید هر چه سریعتر با تیم جدید اقدامات لازم را انجام دهد. 

این عضو شورای شهر با اشاره به مطالبات مردم در زمینه مبارزه با فساد افزود: «شورا مصمم است که مبارزه با فساد را ادامه دهد زیرا مبارزه با فساد یکی از مطالبات افکار عمومی و شهروندان است. یکی از شعارهای ما قبل از انتخابات شورای پنجم به‌عنوان گفتمان اصلاحات مبارزه با فساد در سازمان شهرداری تهران بود. باید اینگونه بگوییم که مبارزه با فساد جزیی از دغدغه مردم تهران شده است.»

سالاری در پایان خاطرنشان کرد: «باید به این موضوع دقت کنیم که موضوعاتی که جزو دغدغه مردم شده است را هیچ شورایی نمی‌تواند تغییر دهد. در آینده این سازو کارهای مبارزه با فساد و رانت در سازمان شهرداری ادامه پیدا خواهد کرد.»

 

 

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مبارزه #شهرداری #شورای #ادامه #تهران #شورای شهر #دغدغه #سالاری #مطالبات #شهردارآنلاین #همچنان #برنامه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مبارزه با فساد توسط شورای شهر همچنان ادامه خواهد داشت/دغدغه مردم شفاف‌سازی در حوزه شهرداری است

*

*


X https://sport45.site/