تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 12:30

کد مطلب: 49856 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توقف پروژه های ملی صلاح نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: توقف پروژه های ملی به صلاح مشهد و آینده این کلانشهر نیست.

مازندشورا:حمید رضا موحدی زاده روز دوشنبه در نطق پیش از دستور نشست شورای اسلامی شهر مشهد افزود: مشهد شهری ملی می باشد و مسائلی در این شهر وجود دارد که فراتر از وظایف شهرداری است.
وی به ساخت جاده کمربند جنوبی مشهد و توقیف عملیات اجرایی آن اشاره و بیان کرد: ساخت پروژه های کمربند جنوبی در سایر شهرها بر عهده وزارت راه و شهرسازی است اما در مشهد برای اجرای این پروژه شهرداری تاکنون هزار میلیارد ریال هزینه کرده است. 
عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: این پروژه مشکل حقوقی نیز پیدا کرده و این درحالیست که توقف پروژه ملی به زیان شهر است.
وی گفت: شهر مشهد با پذیرایی سالانه 27 میلیون زائر و گردشگر یک شهر ملی است و مسائل آن باید با دید ملی بررسی شود اما در عمل گاهی این مهم به فراموشی سپرده می شود.

موحدی زاده همچنین به فرارسیدن سالروز انتخابات پارسال اشاره و بیان کرد: حدود یک سال پیش روزهای پرشوری بود و انتخابات ریاست جمهوری و شوارها با حضور مردم برگزار شد، به صلاح هیچکس نیست که مردم از مشارکت صندوق رای ناامید شوند. 
وی افزود: مشارکت در انتخابات پارسال و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید برای دوره دوم بیانگر نظر مردم بود، رقبا باید تحمل کنند انتقاد سازنده خوب است ولی نادیده گرفتن کل رای به صلاح نیست. 
عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: همچنین اردیبهشت پارسال رقابت بین دیدگاههای مختلف برای اداره شهر در مشهد تبلور یافت و فهرست امید با برنامه وارد انتخابات شد. پیروزی قاطع این فهرست بیانگر نظر مردم برای تغییر بود. تقویت فضای فرهنگی شهر، رونق نسبی در ساخت و ساز و شفاف سازی و تغییر در شیوه اداره شهر از مهمترین مواردی است که توسط فهرست امید بیان شد و در شورای شهر نیز دنبال می شود.
وی گفت: مشارکت مردم در انتخابات سرمایه اجتماعی است که این مشارکت و اعتماد را باید پاس بداریم. موافقان و مخالفان باید پای رای مردم بایستند تا مردم دلگرم باشند، ناامیدی مردم ممکن است در انتخاباتهای بعدی مشکلاتی ایجاد کند.
محمدرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد امروز در بیست و چهارمین نشست شورای شهر به دلیل ماموریت و سفر کاری حضور نداشت و ریاست جلسه بر عهده حمید رضا موحدی زاده بود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #شورای #انتخابات #پروژه #مشارکت #شورای شهر #فهرست #موحدی #پارسال #بیانگر #ریاست #تغییر #اداره #ادامه #افزود #اسلامی #شهرداری #کمربند #اشاره #جنوبی #همچنین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توقف پروژه های ملی صلاح نیست

*

*


X https://sport45.site/