مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 49856 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 -ساعت : 12:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توقف پروژه های ملی صلاح نیست

مازندشورا: شهردارآنلاین: نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: توقف پروژه های ملی به صلاح مشهد و آینده این کلانشهر نیست.

مازندشورا:حمید رضا موحدی زاده روز دوشنبه در نطق پیش از دستور نشست شورای اسلامی شهر مشهد افزود: مشهد شهری ملی می باشد و مسائلی در این شهر وجود دارد که فراتر از وظایف شهرداری است.
وی به ساخت جاده کمربند جنوبی مشهد و توقیف عملیات اجرایی آن اشاره و بیان کرد: ساخت پروژه های کمربند جنوبی در سایر شهرها بر عهده وزارت راه و شهرسازی است اما در مشهد برای اجرای این پروژه شهرداری تاکنون هزار میلیارد ریال هزینه کرده است. 
عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: این پروژه مشکل حقوقی نیز پیدا کرده و این درحالیست که توقف پروژه ملی به زیان شهر است.
وی گفت: شهر مشهد با پذیرایی سالانه 27 میلیون زائر و گردشگر یک شهر ملی است و مسائل آن باید با دید ملی بررسی شود اما در عمل گاهی این مهم به فراموشی سپرده می شود.

موحدی زاده همچنین به فرارسیدن سالروز انتخابات پارسال اشاره و بیان کرد: حدود یک سال پیش روزهای پرشوری بود و انتخابات ریاست جمهوری و شوارها با حضور مردم برگزار شد، به صلاح هیچکس نیست که مردم از مشارکت صندوق رای ناامید شوند. 
وی افزود: مشارکت در انتخابات پارسال و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید برای دوره دوم بیانگر نظر مردم بود، رقبا باید تحمل کنند انتقاد سازنده خوب است ولی نادیده گرفتن کل رای به صلاح نیست. 
عضو شورای شهر مشهد ادامه داد: همچنین اردیبهشت پارسال رقابت بین دیدگاههای مختلف برای اداره شهر در مشهد تبلور یافت و فهرست امید با برنامه وارد انتخابات شد. پیروزی قاطع این فهرست بیانگر نظر مردم برای تغییر بود. تقویت فضای فرهنگی شهر، رونق نسبی در ساخت و ساز و شفاف سازی و تغییر در شیوه اداره شهر از مهمترین مواردی است که توسط فهرست امید بیان شد و در شورای شهر نیز دنبال می شود.
وی گفت: مشارکت مردم در انتخابات سرمایه اجتماعی است که این مشارکت و اعتماد را باید پاس بداریم. موافقان و مخالفان باید پای رای مردم بایستند تا مردم دلگرم باشند، ناامیدی مردم ممکن است در انتخاباتهای بعدی مشکلاتی ایجاد کند.
محمدرضا حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مشهد امروز در بیست و چهارمین نشست شورای شهر به دلیل ماموریت و سفر کاری حضور نداشت و ریاست جلسه بر عهده حمید رضا موحدی زاده بود.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - انتخابات - پروژه - مشارکت - شورای شهر - فهرست - موحدی - پارسال - بیانگر - ریاست - تغییر - اداره - ادامه - افزود - اسلامی - شهرداری - کمربند - اشاره - جنوبی - همچنین -

نظر شما در مورد : توقف پروژه های ملی صلاح نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*