تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 49862 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فاطمه مقیمی در گفت و گو با شهردارآنلاین:

شاخص های مناسبی برای شناخت کارآفرین موفق نداریم

مازندشورا: شهردارآنلاین: فاطمه مقیمی گفت: کار آفرینی و اشتغال زایی برای هر کس که کار می کند ارزشمند است، ولی مشکل اینجاست که ما هنوز در ایران شاخص خوبی برای شناخت و معرفی کارآفرینان و اشخاص موفق نتوانسته ایم، ارائه دهیم.

مازندشورا:فاطمه مقیمی در گفت و گو با شهردارآنلاین در خصوص اهمیت انتقال تجربیات افراد موفق در جامعه و کارآفرینان به جوانان، گفت: خوشبختانه جلسات و سمینار های زیادی در ایران برگزار می شود همچنین افراد بسیاری وجود دارند در خصوص زندگی خود کتاب به چاپ رسانده اند.

وی با بیان اینکه اشخاصی مانند استیو جابز برای همه جهان ارزشمند هستند، گفت:  نباید از ارزش این اشخاص غافل شد اما در ایران هم نمونه های زیادی وجود دارد باید آنان را به به عنوان الگو های مناسب برای جوانان معرفی کرد. 

به گفته مقیمی در ایران به اندازه کافی به کارآفرینان و تجربیات آنان و همچنین به برند سازی آنان برای نسل بعد نمی پردازند و این نکته ای است که بسیاری به آن انتقاد می کنند. 

این کارآفرین ایرانی اظهار کرد: امروز باید جدی تر به این سیمنارها و همایش ها نگاه کرد تا مردم و جوانان افراد موفق و راهکار های آنان را بشناسند تا بتوانند این فضای ناامیدی را رها کنند و راهی برای اشتغال زایی بیابند.

وی همچنین در خصوص پارامتر هایی که در قالب سمینار های موفقیت به کسب درآمد و شناسایی برند خود می پردازند، هشدار داد و گفت: متاسفانه امروز در بسیاری از فرهنگسراها کسانی برای آموزش راهکارهای کارآفرینی و موفقیت سمینار برگزار می کنند به تازگی وارد کار شده اند و تجربه کافی ندارد. 

مقیمی افزود: کار آفرینی و اشتغال زایی برای  هر کس که کار می کند ارزشمند است، ولی مشکل اینجاست که ما هنوز در ایران شاخص خوبی برای شناخت و معرفی کارآفرینان و اشخاص موفق نتوانسته ایم ارائه دهیم.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مقیمی #جوانان #سمینار #بسیاری #کارآفرینان #همچنین #افراد #اشتغال #موفقیت #اشخاص #معرفی #پردازند #امروز #ارزشمند #زیادی #شناخت #شهردارآنلاین #کارآفرین #تجربیات #فاطمه #برگزار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شاخص های مناسبی برای شناخت کارآفرین موفق نداریم

*

*


X https://sport45.site/