نیروهای نظامی کشور در برابر دشمنان اسلام آمادگی کامل داشته باشند

تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 14:42

کد مطلب: 49875 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مرجع عالیقدر جهان تشیع:

نیروهای نظامی کشور در برابر دشمنان اسلام آمادگی کامل داشته باشند

مازندشورا: مرجع عالیقدر جهان تشیع با تاکید بر اینکه نیروهای نظامی کشور باید در برابر دشمنان اسلام که هر روز در برابر ما صف‌بندی دارند آمادگی کامل داشته باشند، گفت: تعداد بانوان در دانشگاه‌ها بیشتر از آقایان بوده و این از ثمرات انقلاب است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله‌العظمی حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار با نیروهای مسلح استان مازندران که در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد، با اشاره به شکر نعمت و سپاسگزاری در برابر نعمات پروردگار اظهار کرد: در قرآن آمده است که اگر شما نعمت‌های خدا را سپاس‌گزاری کنید نعمات افزایش می‌یابد و با کفران آن عذاب دردناک پروردگار در کمین شماست.

وی با بیان اینکه شناخت نعمت‌ها مسئله مهمی است، افزود: نگهداری و قدردانی نعمت‌ها هم مهم‌تر است امام صادق فرمودند بزرگ ترین نعمت پروردگار، ولایت اهل بیت است.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع با اشاره به اینکه از آغاز، مردم ایران به اهل بیت گرایش پیدا کردند، خاطرنشان کرد: امروز ولایت، نعمت بزرگی است که باید این نعمت را بشناسیم.

آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی خاطرنشان کرد: مردمی که قرن‌ها زیر چکمه سلاطین بوده و آنان بر مردم حکومت کرده، دچار فقر فرهنگی و سیاسی بوده‌اند، کاخ نشیمن و لذت‌گراها بلای بزرگی برای انسان‌ها بود.

وی با بیان اینکه با استبداد داخلی و استکبار خارجی کرامت مردم از بین رفته بود، بیان کرد: در چنین موقعیتی مردم انقلاب با همراهی ولایت حرکت و ولایت فقیه را در کشور برقرار کردند.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع بیان کرد: امام قیامی ترتیب داد و آزادی‌خواهان و مستضعفان را همراه خود کرد و نقاب چهره استکبار را بهم زد، مردم با دید خود باختگی به غرب نگاه می‌کردند امام خودباوری و خود اتکایی به مردم داد و آنان با خودباوری و شجاعت حکومتی ترتیب دادند که نظام ولایی است که نعمت بزرگی بود و امروز هم این مسند با وجود آیت الله خامنه‌ای برقرار است.

آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی با بیان اینکه فرق بین نعمت ولی فقیه و جریان‌های دیگر این است که در ولایت فقیه مردم قلباً به آن ایمان دارند، خاطرنشان کرد: آنچه شما را به حرکت در می‌آورد ایمان است و این افتخاری است که در پرتو ولایت گام بر می‌داریم.

وی با اشاره به اینکه ولایت فقیه اولین نعمت و بزرگترین نعمت بوده که از دستاوردهایی انقلاب است، تصریح کرد: شجاعت و همت شما نیروهای مسلح بسیار مهم بوده، قوای نظامی و انتظامی، تجهیزات جنگی و روحیه نیروهای مسلح بسیار قوی است و روز به روز قوی‌تر می‌شود که دشمن از قدرت شما رنج می‌برد و این نعمت پروردگار است.

این مرجع عالیقدر جهان شیعه، نماز جمعه را دستاورد دیگر انقلاب عنوان کرد و گفت: نماز جمعه را کوچک نشماریم و همه در آن شرکت کنیم.

آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی با بیان اینکه امام کاری کرد که بانوان در عرصه‌ها حضور پیدا کنند، افزود: تعداد بانوان در دانشگاه‌ها بیشتر از آقایان بوده و این از ثمرات انقلاب است، در گذشته یا عده‌ای خانه‌نشین بودند یا تبعیت از غرب می‌کردند.

وی بسیج را دیگر ثمرات این انقلاب نام برد و گفت: شناخت صهیونیست‌ها نیز از ثمرات دیگر این انقلاب بوده است.

این مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان اینکه قدر این نعمت‌ها را بدانیم، عنوان کرد: همیشه آمادگی خود را در برابر دشمن حفظ کنیم، باید آمادگی فکری و فرهنگی داشته باشیم آمادگی تجهیزاتی و روحی و اینکه دشمن در چه وضعی قرار دارد، مهم است.

آیت‌الله‌العظمی نوری‌همدانی با تاکید بر اینکه نیروهای نظامی کشور باید در برابر دشمنان اسلام که هر روز در برابر ما صف‌بندی دارند آمادگی کامل داشته باشند، گفت: همچنین آمادگی برای ظهور امام عصر (عج) را داشته باشیم.

انتهای پیام /86041


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #اینکه #ولایت #انقلاب #آمادگی #نوری‌همدانی #نیروهای #عالیقدر #آیت‌الله‌العظمی #برابر #پروردگار #بزرگی #نعمت‌ها #خاطرنشان #امروز #اشاره #نظامی #ثمرات #خودباوری #شجاعت #ایمان #دارند #عنوان #باشیم #بانوان #می‌کردند #بسیار #افزود #باشند #اسلام #دشمنان #نعمات #شناخت #برقرار #استکبار #فرهنگی #ترتیب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نیروهای نظامی کشور در برابر دشمنان اسلام آمادگی کامل داشته باشند

*

*


X https://sport45.site/