مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4988 -تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مرداد 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند خبر داد:

افتتاح شهروند جنت آباد در شهریورماه

مازندشورا: مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند با اشاره به افتتاح فروشگاه شهروند جنت آباد در شهریورماه از بهره برداری از دو فروشگاه یکی در مجتمع شمیران سنتر واقع در بلوار ارتش و دیگری در خیابان علی اکبری بین خیابان شهیدمطهری و شهید بهشتی تا پایان سال خبر داد.

مازندشورا:

بلدیه|اکبر علوی، با اشاره به احداث فروشگاه های شهروند در شهر تهران گفت: یکی از آیتم های که به شورای شهر و شهرداری تهران اعلام شده، توسعه فروشگاهی در پایتخت است که شهرداری تهران طی سال های گذشته این کار را در ابعاد مختلف به انجام رسانده است.وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر از پشتیبانی شهرداری در احداث فروشگاه ها در این بخش منتفع شده ایم، ادامه داد: براساس برنامه ریزی و تا پایان برنامه 5 ساله دوم شهرداری تهران تعدادی فروشگاه به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند درباره افتتاح شهروند جنت آباد در غرب پایتخت افزود: این فروشگاه تا پایان شهریورماه به بهره برداری خواهد رسید. این در حالیست که تا پایان سال شهروند محله در مناطق و محلات احداث خواهد شد.
علوی با اشاره به افتتاح چندین شعبه فروشگاه شهروند تا پایان سال جاری تصریح کرد: فروشگاه مجتمع شمیران سنتر واقع در بلوار ارتش و همچنین فروشگاهی در خیابان علی اکبری بین خیابان مطهری و شهید بهشتی تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فروشگاه - شهروند - پایان - تهران - شهرداری - برداری - احداث - افتتاح - زنجیره - خیابان - برنامه - پایتخت - اشاره - شهریورماه - فروشگاهی - مدیرعامل -

نظر شما در مورد : افتتاح شهروند جنت آباد در شهریورماه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها