تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:20

کد مطلب: 49880 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جان مردم ورامین در ناوگان فرسوده اتوبوسرانی درخطراست

مازندشورا: شهردارآنلاین: ناوگان فرسوده اتوبوسرانی شهرداری ورامین ، جان هزاران مسافری که هر روز برای عزیمت به تهران ، از اتوبوس ها و مینی بوس های این سازمان استفاده می کنند را با خطر جدی مواجه کرده و نوسازی این ناوگان به عزم جدی مسئولان نیاز دارد.

مازندشورا: ماهی نیست که خبر تصادف اتوبوس و یا مینی بوس های فرسوده در صدر اخبار حوادث ورامین خودنمایی نکند ، حوادثی که اکثرا با فوت مردمی همراه است که برای تردد بین ورامین و تهران چاره ای جز استفاده از این ناوگان فرسوده ندارند.
شامگاه جمعه گذشته تصادف یک دستگاه خودروی مینی بوس در محور ورامین – تهران به کشته و زخمی شدن 14 نفر منجر شد و چند خانواده را داغدار کرد.
فرسودگی این خودروها علاوه بر آن که جان مسافران را با خطر جدی مواجه کرده ، هزینه های زیادی را به مالکان خودرو تحمیل کرده و بسیاری از آنان با خسارات زیادی مواجه می شوند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت : یک هزار و 340 دستگاه مینی بوس و اتوبوس زیر نظر سازمان اتوبوسرانی در پنج مسیر ورامین به قرچک ، ری ، ترمینال جنوب ، افسریه و میدان شوش اقدام به جابجایی مسافر می کنند که 94 درصد این خودروها بالغ بر 35 سال عمر دارند.
حسن خوانساریان افزود : 6 درصد از ناوگان اتوبوسرانی و مینی بوسرانی ورامین عمری در حدود 8 تا 15 سال دارند.
وی تصریح کرد: در حال حاضرهیچ خودروی اتوبوس و مینی بوس صفرکیلومتری در شهرستان ورامین وجود ندارد و با وجود رایزنی های متعددی که با مسئولان شهرستان و استانی صورت گرفته تا کنون موفق به اجرای طرح نوسازی در ناوگان اتوبوسرانی ورامین نشده ایم.
وی اظهار امیدواری کرد با تخصیص بودجه مورد نیاز و همکاری مسئولان ، شاهد اجرای طرح نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوسرانی و مینی بوسرانی ورامین باشیم.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #ورامین #اتوبوسرانی #ناوگان #فرسوده #تهران #اتوبوس #شهرستان #بوسرانی #نوسازی #مسئولان #اجرای #دارند #خودروها #دستگاه #تصادف #خودروی #مواجه #زیادی #ایرنا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جان مردم ورامین در ناوگان فرسوده اتوبوسرانی درخطراست

*

*


X https://sport45.site/