تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - ساعت : 15:24

کد مطلب: 49883 چاپ به اشتراگ گذاشتن

شورای شهردخالتی درانتخاب معاونان ندارد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر دخالت مستقیمی در انتخاب معاونان و شهرداران مناطق نداشته اما شاخص هایی برای انتخاب آنها تدوین شده که به شهردار داده می شود.

مازندشورا:محسن هاشمی روز دوشنبه در آیین اختتامیه چهارمین کنفرانس مدیریت شهری، اقتصاد نوین شهری و درآمدهای پایدار در پاسخ به علت اینکه هیچ یک گزینه های شهرداری معاونان خود را معرفی نکردند، افزود: این شاخص با 15 رای مخالف از سوی اعضای شورای اسلامی شهر حذف شد. 
وی اظهار کرد: مدارک شهردار جدید روز گذشته برای وزیر کشور ارسال شد و با توجه به اینکه افشانی معاون وزیر کشور بوده است امیدواریم فرآیند امضای حکم شهردار سریعتر انجام شود. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه حدود 200 میلیارد تومان از بودجه شهرداری به پژوهش اختصاص دارد خاطرنشان کرد: اینکه آیا این پژوهش ها در مسیر مساله محوری حرکت می کند یا خیر باید بررسی شود. 
هاشمی یادآور شد: تاکنون گزارشی از اینکه منابع شهرداری در چه محلی هزینه می شود و چه دستاوردی دارد، نداشته ایم. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: حدود 120 سال پیش ایران برای حفظ استقلال از یک معاهده بین المللی خارج شد و امروز آمریکا پس از 120 سال معاهده ای که به نفع ایران بوده را مورد خشم قرار داد و از آن خارج شد. 
رییس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: این امر نشان داد آمریکا همواره به دنبال معاهدات برد به نفع آمریکاست. 

منبع:ایرنا


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #اینکه #شورای #آمریکا #شهرداری #پژوهش #معاهده #اشاره #اظهار #معاونان #اسلامی #شهردار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شورای شهردخالتی درانتخاب معاونان ندارد

*

*


X https://sport45.site/